www.sudzibas.lv Dr.Lukina klinika Neprofesionāla uzvedība vizītes laikā!

Dr.Lukina klinika - Neprofesionāla uzvedība vizītes laikā!

Labien! Biju pirmo reizi uz vizīti pie Dr.Žannas Artiņas, dr.Lūkina klīnikā, viņa ar ļoti nepaskaidrojošu attieksmi izturējās pret maniem uzdotajiem jautājumiem! Biju neizpratne ko vispar ar manam acim tagad daris! velak man lika sedet nekustigi, acis nemirkskinat NECIK un nerunat, ko ari pildiju? vina palika dusmiga,Domaju tapec ka es biju pacients pieraksta, jau starp iespiestajiem pacientiem pierakstaa un vinai necik nebija laika ar mani runat Ka ar cilveku. izturejas ka pret bernu, kurs velak nevienam neko nepatieks un kluses, jo baidisies ka Dabus pa pakalu.Varētu teikt, ka gandriz kliedza, lai "neņergājos" , ko ļoti ļoti centos nedarīt, jo galu galà manās acīs tiek piedzedzinātas šūnas ar lāzeri...! labi, to vel var paciest, bet to ka viņa nepaskatās nosūtījuma mērķi, no tās pašas klīnikas dr.Karlasones izdotajā slēdzienā un pajautā man, kurā acī ir problēma? Atbildu, ka kreisajā, viņa sāk momenta strādāt, un pēkšņi sāk teikt, ka kreisajā aci nav problēma, esmu aiz uztraukuma nenovīdīgi sniegusi neprecizu informāciju! Tapec pa kreiso aci jāmaksā 10ls! Labajā aci esot plīsums! Par to 40ls. Bet vai jus uzskatat, ka ta ir profesionala darba etika šādā klīnikā
? Tālāk saka, ka lejā jāsamaksā 50ls. Noeju lejā uz dr.lukina klīnikas registraturu un stāvu, neviens uz mani pat neskatās, saku ka jāsamaksā par dr.Artiņas vizīti, -viņas jautā cik? Atvainojiet musdienas ir tik daudz tehnologiju un vel man Papirs uz rokas no Dr.Žannas, kur ir rakstita summa. bet registratura Viņas neko nezina! Es varēju ar samaksāt 5ls un doties mājas! Godīgi sakot un no sirds pardzivoju ka jutos ka īsta poliklīnika, nevis ka gandriz luksus DrLukina klīnikā! Viss kolektīvs bija super, es ar smaidu skraidiju pa kabinetiem, veicot pirms operacijas izmeklēšanu un konsultācijas, bet kad nonācu pie Žannas, ta pat netiku bridinata, ka manas acis tiks pilinati anestezijas pilieni.! Jautāju vai šie ir citadaki pilieni, nekā man ārsti pilinaja pirms tam, atbilde netika saņemta, jo vina runāja ar meitu pa telefonu,kura redz raudašot mājas, ja mamma nepacels darba laika telefonu! Kad strādā ar pacienta acīm un lāzeri! Nu ko sakiet par so visu?
Divus gadus nespēju izlemt, kura klīnikā iešu savu redzi labot, dr.Lukina, vai pie dr.solomatina, un mana izvēle vakar nosveras uz Dr.Lukina kliniku, bet sodien domāju, ka pat operacijas diena tur vairs negribas atgriezties! Nevelejos, lai man buco kājas vai saka, lūdzu lūdzu kundze , visu tikai jums kundze...,-es vēlējos vienkarsi sajusties ka klients, kurs ir gaidīts, jo galu gala es maksāju lielu naudu par pakalpojumiem. Protams, nevienam nekad nevar pilnīgi izpatikt, bet ja Dr.Zanna Artina tik tiesām būtu izturejusies ka speciāliste un ievērojusi savu darba ētiku, es šeit nerakstītu! Gribu lai atsaucas vel kāds, kam ir bijusi ne īpaši draudzīga saskarsme ar so speciālisti!

P Picamors 03.05.2013

Negaidīju tik neprofesionalu attieksmi.

M mazaaaa 04.05.2013

Es biju pie dr.Artiņas grūtniecības laikā, lai mērītu spiedienu acīs.Ja man būtu vairāk spēka un enerģijas tajā periodā, es noteikti sūdzētu šo ārsti tiesā, jo attieksme un viņas drudžainā darbošanās bija nenormāla, mani nepabrīdināja, kā tas notiek un rezultātā man gandrīz palika slikti, labi, ka vīrs bija līdzi.Es pati esmu mediķis un saviem pacientiem cenšos vispirms paskaidrot, ja procedūra būs nepatīkama.

4 456sdf 04.05.2013

Nepateicīgie kretīni neaiztieciet sakarīgu ārsti.Neviens nav vainīgs.ka esat dauņi

M MarkizaOfAngel 08.05.2013

Если у врача плохое настроение, то уж лучше, чтоб он сидел дома в этот день, а не пугал пациентов...Не умеешь прятать свои эмоции значит нельзя работать с людьми...сиди тогда за компом и давай консультации...

A anete02 30.09.2013

Biju šodien šajā klīnikā! Labāku attieksmi un profesionālismu neesmu saņēmusi...nu vismaz pēdējos 10 gadus!!! Katram cilvēkam sava bēda liela...bet man likās, ka perfekta klīnika -sākot ar ienākšanu klīnikā - administrācija, ārsta kabinets un nobeigumā super saruna ar vadītāju!!! Piektdien jau sākšu jaunu dzīvi - pierrakstījos uz operāciju!

O Oka 08.11.2013

Man ari ir bijusi darīšana kā pacientam pie dr.Žannas Artiņas. Pret pacientiem, kuri bija pirms manis Daktere izturejas skarbi. Pret mani tā pat. Starplaikos Daktere izteica sāpīgus komentārus par pacientiem, citiem to dzirdot.
Medicīniskas Manipulāciju laikā, Daktere bija nelaipna un nekko nepaskaidroja. Uzskatīja, ka man kā pacientam ir jāpārzin perfekti visa oftalmatoloģija. Pēc Medicīniskās Manipulācijas Daktere teica, ka turpmāk mani velas redzet tikai Terbatas 4, Dr.Lukina klīnikā. Un ka vizīte maksājot 40Ls vienai acij.
Tad mani dzive aizveda uz ārzemem. Arī arzemes, pieteicos pie acu specialista. Arzemju arsta viedoklis par manu acu veselibu bija daudz savādāks. Kā arī arsts man laipni atbildēja uz visiem jautājumiem ar zīmējumiem.

Manuprāt, Daktere izmanto to, ka lielākā daļa Latvijas iedzivotāji nav bijuši nekur citur, nav saskārušies ar Uz Pacientu verstu medicīnu. Iespējams, ka Daktere ir viena no retajām Dakterēm visā Latvijā, kas pieprot savu darbu, tādejādi izmanto konkurences trūkumu. Kā arī izmantojot bailes kā dzinuli, lai pacienti maksātu pār Arto Manipulāciju veikšanu.

Manuprāt Daktere ir augsta klases speciāliste, taču sakusi zaudēt cilvēcību. Iespējams, sapratusi un atklājusi, ka Pasaule ir interesanta un var apcelot, izbaudīt utt., kam nepieciešama liela nauda. Kur naudu iegūt - no pacientiem.

P.s.
Dakteres vardi, ka pec 5 gadiem busu akls nav piepildījušies.

Novēlējums Dakterei atgūt cilvēcību.
Pacientiem - arī dakteri ir tikai cilvēki.

T tulks12 12.03.2014

Esmu bijusi pie dr. Artiņas kādas 4 reizes "labot" tīkleni. Man tas viņas skarbums, emocionalitāte netraucē, jo 1) viņa pieiet savam darbam ļoti atbildīgi, 2) man "pie kājas" tās emocijas un susļi musļi ņemšanās ap klientu, ja esmu nonākusi profesionāļa rokās, kas no medicīnas viedokļa izdarīs visu teicami, lai saglābtu manu redzi; labāk skarbs profesionālis nekā iztapīga viduvējība. Tas man netraucē viņai uzdot savus jautājumus, nedz emocionāli reaģēt nepatīkamas procedūras laikā. Ja tu saproti, kāpēc ārsts ir tāds, tad ir viegli viņu pieņemt un rodas pozitīva pretreakcija no viņa puses.

V Velga Ina 01.12.2014

Nevaru pateikt neviena laba vārda par Lūkina klīniku tikai dēļ šīs "dakteres" - dr.Žannas Artiņas! Viņa nav cienīga nēsāt ārstes vārdu, jo ārsts nenozīmē tikai savas darba specifikas pārzināšanu, bet pirmām kārtām normālu attieksmi pret pacientu, kurš ne jau aiz neko darīt ir ieradies pie madiķa. Artiņa ir nesavaldīga, iedomīga, histēriska un ļauna būtne, kas nezin kāpēc valkā mediķa uzsvārci.

M mazaraganina 01.12.2014

Piekrītu viena arī viena no manām sliktākajam pieredzēm :(

Domāju, ka viņai varbūt tikai tieši tajā dienā bija slikts rīts, nepaklausīgi bērni, dusmīgs vīrs utt., bet nē izrādās, ka tas viņai laikam standartiņš :D

Pie viņas patiešām nav vērts iet

ņ ŅAU 16.01.2015

Pirmkārt tiku 3 stundas "marinēta", dēļ kā jau vien stresiņš palielinājās. Nomierinošie pilieni tika iedoti gan, bet tie burtiski iztvaikoja klausoties sieviešu sarunās, kuras tika izrunātas manā lātbuutnee, kamēr vēl gaidīju procedūru. Un pēctam burtiski 10 sek laikā mani aizveda un noguldīja uz kušetes zem lāzera, Lūkins naturāli UZDIRSA man, ka pazliet ērtāk iekārtojos. Ok ja es būtu procedūras laikā pagrozījusies, BET es tikko apgūlusies mēgījāju iekārtoties- darbs vēl netika sākts... NĒ, jau 3 gadi pagājuši, amna nepatīkamas atmiņas. Es labprātāk vēlreiz piedzemdētu, nekā ietu uz Lūkina klīniku.

B but 14.07.2015

Biju pie dr. Lūkinas. Drausmìga attirskme. Visas kabinetu durvis vaļā, kā iebraucamā vietā. Pilna uzgaidāmā telpa ar pacientiem visi visu dzird. Acu spiedienu mērīja vairrākkārt gandrīz bļaujot man virsū. Oct izmeklējuma laikā stenēja un izteica nekorektas piezìmes, jo dēļ anestēzijas acis bija nenormāli jūtīgas. Beigās pilnīgi neko nepaskaidrojot!!! nometa bukletu par glaukomu un izteica piezīmi pēc kuras saprotu ka man tāda ir.
Acu pilienus izrakstīja. Tas vienīgais pozitīvais.
Samaksāju vairāk kā 60eur par vizīti. Attieksme varēja būt labāka. Neiesaku turp iet. Nenormali.

A acis84 19.09.2015

Cilveki kam ir Keratakonuss (acs radzenes problemas), no sirds iesaku neiesaistiities ar Lukina acu kliniku.
Jo arsteshanaas kaa pasaules specialisti saka, notiek 2 posmos.
1.posms- Cross Linking, kur radzene tiek nostiprinaata (lai vairaak neprogresee un redze nepasliktinaas)
2.posms- brilles vai ja vairak naudas tad labaak ICL lecas implanti (loti labi razoti Sveice)

Un klinika man ieteica IZLAIST 1.posmu sakot ka acs ir parak stabila un var kerties pie acs uzlaboshanas.
Pirmais gads -viss labi un tad vienu dienu pamodos (pirms 2 nedelaam notika) ar dubulto redzi un nozimigu redzes pasliktinaashanos.
Visiem KERATAKONUSA slimniekiem kam ruup jusu acis, iesaku tur neiesaistiities.
Ja Latvijaa gribat redzi uzlabot, Latvijas Amerikas centrs un Solomatins daudz daudz labaaks un profesionaalaaks

B box 08.07.2016

Nja, uztaisiju operāciju (vis baigi ok, patika attieksme utt.) bet tagad sanāk katru gadu iet uz pēcoperācijas pārbaudēm(nezinu vai tapēc ka bezmaksas un vairs nevar naudu iekasēt), kur attieksme gan varētu būt labāka. Konkrēti ieteikums Sanitai Līdumai mēģināt savākties un tik uzspēlēti nelaist savas privātās emocijas pār pacientiem. Dikti nesmuki savādāk tādā šikā klīnikā tāda augstprātīga, šķobīga un emocionāli nesavākta persona.

I Inese 20.03.2017

Viena no lieliskākajām speciālistēm Latvijā! Lāzerēju acis pie viņas jau 15 gadus. Jā,paskarbs, bet ko lai dara, kad pacients nesēž mierā? Viņai taču ir atbildība! Pēc tam tādi sūdzmaņi sūdz ārstus tiesā, ja kaut kas notiek un diez vai atzīst savu vainu! Beidziet liet dubļus uz vēl Latvijā plikušajiem tiešām sakarīgajiem ārstiem, kuri par kapeikām plēsās tādu dēl kā šīs sūdzības nabaga aizvainotā autore, kurai netika izskaidrota acs uzbūve. Vajadzēja skolā bioloģiju mācīties;) Žanna Artiņa- ārste ar lielo burtu!

I Ieva 03.04.2017

Ko nozīmē:"lāzerēju acis pie viņas jau 15 gadus"? 15 gadus regulāri jāveic lāzeroperācijas? Kāpēc? Jā- no skolas laikiem bioloģiju diez ko daudz neatceros. Vai man tagad no jauna skolā iet, lai neuzrautos uz rupjībām? Šobrīd meklēju klīniku kur varētu veikt meitai redzes korekcijas operāciju. Izlasot šo slavinošo rakstu... kautkā pārgāja vēlēšanās tālāk interesēties par šo klīniku.

T tiklene 23.03.2017

Izcila profesionāle. Vai tas nav būtiskākais? Uz vispārējā viduvējības fona patīkams pārsteigums.

K Kalla 21.04.2017

Luukina kliinikas darbinieku attieksme un profeionaalisms biija lieliski. Diemzeel saskarsme ar mineeto dakteri bija identiska pirmajaa rakstaa aprakstiitajam. Es arii neiebilstu faktam, ka aarsts var buut struppaks, perfekti izpildot savu pienaakumu, bet visam ir robezas. Izejot no kabineta tu juuties pazemots, un tas nav normaali. Es arii biju pretiimnaakosha, meeginot mierinaat dakteri par nokaveeshanos, ljaujot iedzert kafiju un atbildeet uz telefona zvanu ar otru roku turot man acs paplashinaashanas ieriici. Proceduura tomeer ir balstiita uz sadarboshanos. Pieliekot aci pie aparaata, pirmaa acs reakcija ir mirkskinaashanas. Meeginaaju, gan neveiksmiigi, pateikt, ka varbuut var man samirkskinaat ar nekontroleejamu acc refleksu pie pirmaa kontakta ar gaismu, un ta es meeginaashu ceisties un nemirkskinaat. Bet nee, labaak blaut piecas reizes virsuu, lai gan vienkaarsha, minimaala pedagogija. Ja zobaarsts pacientam nepaprasa atveert muti, un braazas ar urbi virsuu, tas tomeer ir neprofesionaalisms. Es saprotu, ka psihologija ir taada njergaashanaas saliidzinaajumaa ar mediciiniskaam zinaashanaam, bet tas vairaak atgaadina padomju laikus ar konveijera attieksmi. Mans vieniigais skumjais secinaajums bija par valsts iestaadi, kuraa shii aarste straaaa. Protams ideaalaa variantaa vajadzeetu buut taa, ka attieksme valsts mediciinaas iestaadee buutu taada pati kaa maksas. Es par aarstes attieksmi informeeju administraaciju, kas bija ljoti saprotoshi un pretiimnaakoshi. Shii arrste ir taads " Doktors Hauss". Var jau meeginaat sadarboties, bet par to informeejot pirms tam par sho situaaciju, jo visvairaak jau shokee shii negaidiitaa attieksme, jo maksas kliinikaa tu psohologiski gatavojies kaut kam citam. Un pacients tomeer atrodas "vaajakaa" un ievainojamaakaa situaacijaa. Diemzeel man arii izejot no kabineta pazemojums bija tik liels, ka es gandriiz gribeeju atlikt operaaciju. Savukaart Dr. Luukins, saliidzinot, bija fantastisks. Pat operaacijas laikaa, bija noteikts, bet ljoti pieklaajiigs, beigaas pat pasakot pacientiem: "Juss bijaat malacis/ce!" Viens teikums, kas tikdaudz ko maina attieksmee. Un tu izej no operaaciju zaales ar patiikamu sajuutu.Risinaajums buutu registraacija briidinaat par aarstes tipu. Smalki izstaastiit pirms tam, kas jaadara, kas tiks dariits. Ja aarste nemaak komuniceet, var to izdariit kaads cits.

T taurenitis 02.08.2019

Es eju tikai pie Ž.Artiņas, nu jau 15 gadus. Viņa ir kolosāla!

J Jānis Strods 10.08.2019

Izcila speciāliste.

S stella32 20.07.2021

Ak šausmas! Nabaga daktere Artiņa! Skarba-jā,nerunīga arī,bet domāju,ka to var pieciest,jo viņa ir viena no vadošajiem speciālistiem Latvijā.Gribētos mazliet vairāk sirsnības,bet...ne jau visi mēs tādi sirsnīgi esam.