www.sudzibas.lv Dr.Liene Palmbaha Nekompetents ārsts

Dr.Liene Palmbaha - Nekompetents ārsts

Dr. Palmbaha noteica nekorektu diagnozi. Pateica manai mammai, ka viņai ir kakla vēzis, nenosūtot nekur citur.
Uzreiz devāmies uz lor klīniku, kur ārsti skatījās no visām pusēm, kā arī veica analīzes uz vēža šūnām, atklājot tikai to, ka palmbaha nesaprot ko dara un runā! Mātei atklāja kairinātu kaklu atviļņa dēļ.
Šai ārstei nedrīkst uzticēt savu veselību.

E

V Vērotājs008 20.07.2022

Ja tā ir patiesība, ko Jūs rakstāt, tad šai ārstei ir jāanulē ārsta prakses sertifikāts, noteikti uzrakstiet par to Veselības inspekcijai, kaut arī viņi neko nedarīs, jo pēc būtības viņi nodarbojas ar ārstu piesegšanām nevis reālām problēmu risināšanām, tomēr tas gadījums būs oficiāli fiksēts un iespējams kādreiz kad būs adekvātāka vara un veselības joma tiks sakārtota, šis varētu kādam glābt arī dzīvību, jo par šo “ārsti" jau būs pietiekoši savāktu ziņu, lai viņai anulētu ārsta sertifikātu vai pie smagākiem gadījumiem arī iesēdinātu cietumā kā tas ir visā pasaulē, bet tikai ne mūsu sovietEULatvijā.

P PatiesiibasMeka 20.07.2022

Ak šie ar neizdevušos dzīvīti un valdību pie vainas it visā..

V Vērotājs008 20.07.2022

Izskatās, ka tā dzīve nav izdevusies tieši tev, trolli, lietotājs, kurš reģistrēts mēnesi atpakaļ un aizstāv visos savos komentos valsts aparātu, izskatās, ka esi kāda resna komuņaga no valsts aparāta, ko vēl nepaspēja iznīdēt. 100% šajā saitē ir par tevi sūdzība! Tas tik parāda, cik necilvēcīi kropļi strādā valsts aparātā, novēlu tev to pašu ko tā ārste tās nabaga sievietes mātei.

B Bez_vārds 20.07.2022

Debils gan tu esi. Atradies lāstu licējs. Tu labāk atrodi darbu kur saņemtu vairāk par minimālo. Tad kautko runā. Ogu lasītājs lauķis laikam esi 😁😁😁

V Vērotājs008 21.07.2022

Nu re kur arī tavs otrs niks, kurš arī atrasts tikko nesen piereģistrēts, jau vakar arī šis likās aizdomīgs, ka šis frukts ar nikiem "Bez_vārds" un "PatiesiibasMeka" ir viena un tā pati persona ar garīgo atpalicību pēc visa spriežot. Par manu algu neuztraucies, labāk par sevi uztraucies, man darbs ar manu Phd grādu būs ne tikai šeit, bet arī ārzemēs, bet tādām imbiciloīdam kā tu izskatās, ka tā ir galvenākā mūža problēma, labi ka tu tici lāstiem, var uzreiz redzēt kādā attīstības līmenī tu atrodies, bet no manis tas bija tikai novēlējums dabūt to tev pašu, par ko tu te cilvēkus ķengā, ne vairāk ne mazāk. 70% šajā portālā sūdzību pa lielam ir cilvēku sūdzības par netaisnīgo attieksmi, jeb empātijas trūkumu no pakalpojumu sniedzēja puses, pie tam bieži vien tas pakalpojuma sniedzējs ir apmaksāts no mūsu pašu nodokļiem, un tikai pilnīgs kretīns vai persona, kura pati tā dara, var aizstāvēt tādus cilvēkus. Vari kaut 100 reizes piereģistrēties ar dažādiem nikiem un salikt sev plusiņus un sarakstīt komentārus, zinu, ka tādiem atpalikušiem savas pašapziņas celšanai patīk, ka aiz viņiem paliek pēdējais vārds, bet uz tevi vairāk laiku netērēšu. Veiksmīgu ogu lasīšanu!

P PatiesiibasMeka 21.07.2022

Ar valsts aparātu saistības nekādas. Ar izdevušos dzīvi bez sāpi par sevi ienīstošo “režīmu” gan vistiešākā.

S Sidrabiņi 18.01.2024

Vai par šādu komentāru, tajā izmantotiem aizskarošiem apzīmējumiem, nepienākas jau atbildība?