DR.Ingrida Budrevica - cuciga attieksme

Dr.Ingrida Budrevica ir nekompetenta daktere ar nevizigu attieksmi!!!Tikai ir laba, ja vinjai kaut ko aiznes.Sakot no shokoladem, beidzot ar naudu.Pilnigi vienaldziga pret berniem, nekad pat no sava kresla nepieceljas, pat nepaprasa neko, nekad neiedod nevienu nosutijumu.Vispar 8 meneshu laka neko labu par vinu pateikt nevaru...

I

D Dace 21.10.2008

Piedodiet, bet nepiekritīšu! Arī maniem bērniem viņa ir ģimenes ārsts.Esmu apmierināta!Un neteikšu, ka visu laiku viņu baroju ar visādiem saldumiem vai naudu! Nevienu reizi vēl neesmu saņēmusi atteikumu uz nosūtījumiem. Ja ir kāda vajadzība vienmēr jautāju un arī saņemu pretī atbildes!

E Es 13.03.2009

Budrēvica gaida tikai kukuļus. Aplaiza mammas, kas nāk ar aploksnēm, kafijām un konfekškastēm. Man arī viņa ļoti nepatīk. Bijām konsultēties sakarā ar alerģiju bērnam..Mūsu ģimenes ārsta māsiņa jau uzreiz teica, labāk neejiet pie mūsu Budrēvicas, braucat labāk uz Rīgu..Es laika trūkuma dēļ aizgāju un ļoti vīlos. Katru atnācēju tā nopēta, ja apģērbs nav pēc pēdējās modes, tad esi sūds

A Anita 13.10.2009

Absolūti nepiekrītu.
Mums līdz meitas gada vecumam ārste bija Ķekāvā un tur patiešām saskārāmies ar briesmīgu attieksmi-pie katra sīkuma nozīmēja antibiotikas, uz pārbaudēm nesūtīja. Totāla vienaldzība.
Pārvācoties uz Jelgavu, nomainījām dakteri pret Budrēvicu. Esmu neizsakāmi apmierināta, un, lai arī dzīvojam Rīgā, ja vajag meitu vienalga vedu uz jelgavu pie šīs dakteres, jo attieksme vienmēr ir ideāla. Uz visiem jautājumiem vienmēr saņemu atbildes, varu kaut vēlu vakarā piezvanīt un visu vienmēr daktere nokārto. Un ne saldumus, ne naudu nekad neesmu viņai devusi, ne arī esmu jutisi kādus mājienus par to, ka vajdzētu...

E erika 21.10.2009

Dr. I.Budrēvica ir mans un manas meitiņas ģimenes ārste. Neko sliktu par dr. nevaru pateikt, gluži pretēji. Vienmēr ierodos ar daudz jautājumiem un dr. ar atbildēm neskopojas. nekādus kukuļus neesmu devusi un pēc pēdējās modes neģērbjos, bet attieksme vienmēr bijusi laba. Liels plus dakterei par to, ka var sazvanīt jebkurā laikā. :)

P pIEKRITU! 06.08.2010

Pilniigi piekkriitu!!!Manupraat, DR.Budreevica ir visdrausmiigaakaa aarste.Diplomu laikam ir nopiksusi, jo no meiciinas neko iipashu nesajeeddz.nosuutiijumus nedod.Peec savas pieredzes zinu, ja atnesiishu kaut kaadu labumu, tad attieksme buus normaala, bet ja nee, tad laipnumu vvaru negaidiiit.labprat atteikshos no vinas.

E evija 24.02.2011

Lieliska ārste, parasti jau tie kam kaut kas nav labi, paši arī nav īpaši labi, man abi bērni pie dakteres - esmu ļoti apmierināta un nekādus kukuļu nekad neesmu nesusi. Vnk laba ārste.

M mamma 10.12.2011

es teiksu tikai vienu DRAUSMAS.es aizvedu savu bernu parbaudities pret astmu, jau otro reizi tikam abi divi iznirgati pa pilnu programmu.sakot ar mana gimenes arsta nemakulibu, un nederigo slimnicas rentgenu, beidzot ar berna zobiem...savu muzu tur kaju nespersu...

S s4alov 24.05.2018

Pilnīgi piekrītu! Ne tikai cūcība attieksme, bet ari izrakstīja zāles pēc kurām nākas izsaukt Ātro palīdzību. Konsultējoties ar normalu ārstu, viņš pateica ka šis zāles vispār nestrādā.

A AnnaR81 31.10.2022

Pilnīgi piekrītu māmiņām par slikti attieksmi. Ārstē kā telepāts, diognozi nosaka pa telefonu bērnu neredzot. Tik pārliecināti iestāsta ka vīruss. Un neņem bērniņu izklausīt. Beigās guļam ar plaušu karsoni. Un attieksme tiešām vienaldzīga. Mans bērniņš ir apaļīgs. Vienmēr nosauc viņu par resno. Kā ārsts vispār var pateikt ārstējat ar to pašu ar ko sevi!?