www.sudzibas.lv Dridži Apkalpošana

Dridži - Apkalpošana

Labdien! Vēlējos padalīties ar informāciju par viesu namu Dridži. Neesmu no tām cimperlīgajām, bet ir savas robežas. Pirmkārt līgumu neslēdz, kas jau ievieš šaubas. Janvarī aizbraucam apskatīties viesu namu un visu pārrunāt, vairākas reizes jautāju, vai tiešām nav jāmaksā par krēslu pārvalkiem, jo daudzās vietās ir par to jamaksā atsevišķi? Man atbildēja, ka cenā viss ir iekļauts. Bet dienu pirms kāzam pateica, ka par katru krēslu pārvalku būšot jāmaksā 2 EUR. Miera labā samaksājam. Kartupeļus pasniedza bez mērces, kaut gan bija paredzēts klāt. Otrā dienā pie kafijas pasniedza saskābušu pienu, kad es palūdzu, lai nomaina pienu, atnesa tādu pašu saskābušu pienu. Izrādās, ja tu vēlies kaut ko mainīt ēdienkartē, ,,pavārs'' to nemācēs pagatavot, aizbildinoties, ka to jau neviens needīs. Pēc pirmās iemaksas, kontaktēties ar viesu nama īpašnieci, bija ļoti grūti, nedēļām neatbildēja, ignorēja. Nedēļu pirms kāzam, ļoti uzstājot, varējam tikai vienoties par ēdienkarti. Pozitīvi ir tas, ka vieta ir ļoti skaista un ēdiens bija ļoti daudz. Neteikšu, ka ēdiens bija ļoti garšīgs, bet šis tas bija izdevies un kaut kas nevisai. Paldies oficiantei, viņa tiešām centās.

I

L Luize vilkate 07.10.2017

Vieta ir skaista, tik tāda saimniece šai vietai nepiestāv.