www.sudzibas.lv drēbes Evija Ķepule

drēbes - Evija Ķepule

Vēlējos pateikt to,ka nesūtiet apģērbus no Evijas Ķepules,vienā vārda sakot-KRĀPNIECE..
Sludinājumā bija rakstīts,ka drēbes ir pilnīgi jaunas bez defektiem,saņēmu paciņu,atveru vaļā,tad ieraugu to,ka drēbes ir ar defektiem,bez birkām un nonēsātas... Protams sūtīju atpakaļ,bet no pasta viņa ārā neņem,un naudu atpakaļ dabūt es nevaru...

K

S Sendy 25.03.2013

Manā gadījumā viņa naudu saņēma, bet preci neizsūtīja.

S sawliite 25.03.2013

Atkal ir izveidots jauns profils http://www.atverskapi.lv/?lp=shop&sid=9876&lg=lv, portāla administrācija brīdina tvitterī ka krāpniece, es arī gandrīz uzrāvos.

S shanta 25.03.2013

Es arī gandrīz uzrāvos, cik reizes, jau gribēja ar mani mainīties, mani vienmēr kas attūrēja, laikam viņas rakstīt nespēja! ;D

p.s starpcitu, meitenes, ja Jūs kāda ir apkrāpusi, ir iespēja preci dabūt atpakaļ, rakstot sūdzību policijā, pat ja skan pastulbi, dēļ parastām drēbēm, tomēr, daudzas ir dabūjušas atpakaļ savas mantas. Kautkā tomēr jau tās bēdīgās ir jādabū ārā no šādiem portāliem.

S sawliite 26.03.2013

Tagad ir izveidoti 2 profili, viens ko rakstīju vakar un otrs http://www.atverskapi.lv/?lp=shop&lg=lv&sid=11771&p=1&lg=lv ir šis. Ļoti labi atceros kādas drēbes biju noskatījusi. Tagad vairs nav Valka, ir Rīga, centrs. Un ļoti līdzīga rakstīšanas maniere. Nav šaubu, tas ir viens cilvēks.