Dr.Džesmonda Niķe - murgs

Saaka saapeet zobs. Mekleeju internetaa zobaarstnieciibas, zvaniiju uz daudzaam. Uz pirmo, kuraa pateica, ka ir briiva vieta peec pus h arii aizbraucu.Man ir ljoti bail no zobaarstiem, kaa arii no cenaam. Deelj shii iemesla esmu nedaudz ielaidusi savus zobus. Gaidot uzgaidaamajaa telpaa, dzirdeeju, kaa Dr.Džesmonda Niķe runaa ar pacienti pirms manis. Vinja nabaga sievietei paarmeta, ka nav naakusi pie zobaarsta aatraak, uz ko paciente atbildeeja, ka vinjai beernu pabarot ir bijis svariigaak. Uz ko dakteriite atbildeeja, lai liekot beernu mieraa. Es jau biju paarbijusies, taalaak sarunu nedzirdeeju. Dr.Džesmonda Niķe mani pienjeema,teicu, lai mani nelamaa, kaa lamaaja ieprieksheejo pacienti, tad vinja paskatiijaas uz caurumu un uztaisiija rentgenu. Gaidot atbildi, saaka mani moraali pazemot. Teica, ka mani vecaaki ir no laukiem, pati arii, jo zobus es tiiriit nemaaku. Zobu tiiriishana neskaitaas tiiriit ar zobu pastu un zobu birsti. Teica, lai aizeju maajaas un uz spogulja uzrakstu, ka esmu duma. Pirms rentgena rezultaatiem, saaka, man staastiit zoba aarsteeshanas izmaksas, kura summa sastaada 500 eu. Veel teica, ka peec 10 gadiem man zobu vairaak nebuus. Biju shokaa.Vareeja redzeet, ka maasinjai bija kauns par savu dakteri. Draugs man veelaak, teica, ka vajadzeeja pasuutiit 10 maajas taalaak un iet prom. Kad rentgena atbilde bija sanjemta, peekshnji man bija jaarauj aara divi zobi. Uz cenraazha bija rakstiits, ka rentgens maksaa 7 eu, panjeema 10eu.Aizgaaju prom. Shodien aizgaaju uz citu zobaarstnieciibu ar domu, ka man raus aaraa. Nekaa, man ielika zaales un peec divaam ned salabos, kopsumma shim pasaakumam buus 80 eu un zobi paliks uz vietas. Turpinaashu iet pie tagadeejaa zobaarsta, jo attieksme un cenas ir adekvaatas.

Z Zobuklients 29.06.2016

Džesmonda ir vislabakais zobastrs.Esmu viņas klients jau 12 gadus. Neko sliktu nevaru par viņu pateikt, jo džesmonda vēl visiem to labāko un tas ,ka viņa ir izteikusies tā , tas nenozīmē ka viņa tā ir domājusi.

Džesmondai cenas tiešām ir augstas, bet tādu kvalitatīvu zobu labošanu nekur tu nedabūsi.

Iesaku katram iet pie Džesmondes labot zobus,jo tik kvalitatīvi reti kura zobārstniecība strādā.
Ja jums vajadzīgs ļoti kvalitatīvs zobu higiēnists ,tad vēršaties šajā zobārstniecībā un pierakstāties pie higiēnistes Edītes. Strādā perfekti, zobi būs daudz baltāki un tīrāki nekā pēc balināšanas

R Ringa 29.06.2016

Nez vai cilvēks, kurš runā, ko nedomā, tas ir "nefiltrē", ko runā, var būt labākais savā nozarē.Drīzāk rodas iespaids, ka arī nesaprot, ko dara.

L Lusi 09.08.2016

Esmu arī dakteres Džesmondas kliente daudzus gadus. Varu teikt tikai to labāko. Jā, ir reizes, kad viņa skarbāk izsakās, bet kvalitāte ir nevainojama un cenas par labu darbu arī adekvātas. Un daudzi tiešām zobus tīrīt neprot...

R Roze 12.10.2016

Ļoti pozitīva pieredze par dakteri, jo biju aizvedusi meitas. Lielā arī dabūja pa mizu, ka pareizi netīra zobus. Ticu, ka pamatoti. Visādi citādi attieksme bija superīga un profesionāla. Mazā, kurai bija paniska baile pēc '2 dakterēm Šarlotes ielas zobārstniecībā, kuras izmēģinājām pēc mūsu dakteres došanās pensijā, mierīgi pārcieta zoba salabošanu un pēc vizītes atzina, ka baigi forša daktere un forši, ka jauna, jo pensijā drīz nedosies.

I Ilze 10.08.2019

Ļoti, ļoti līdzīga pieredze ar šo dakteri. Ļoti netaktiska, emocionāli neinteliģenta un morāli izvaro pacientu. Stundu lasa lekciju un beigās pat neķerās klāt ārstēšanai, bet par monologu iekasē naudu. Pirmo reizi ar ko tādu saskāros. Bet kādam varbūt patīk, ka viņu vulgāri uzrunā un pilnībā ir apmierināts ar viņas darba stilu. Cik cilvēku, tik viedokļu.

V vipgroup 13.08.2021

Labdien, esmu dakteres pacients kopš 2002. gada, kad viņa man ielika pirmo plombu. Džesmonda no vienas puses varētu būt tieša un sauc lietas savos vārdos, ir ļoti prasīga pirmkārt pret sevi, saviem darbiniekiem un arī pret pacientiem, apzinoties, ka viņas krēslā sēž pieaugušais cilvēks, nevis 5-gadīgais bērns. No viņas var dabūt par nepareizi tīrītiem zobiem vai higiēnista neapmeklēšanu, bet dzīve pierādīja, ka viņai vairākās lietās bija taisnība. Dakterei ir sava pozitīva dzīves filozofija, no viņas var pamācīties vairākas lietas, viņas klīnika strādā ar izcilu kvalitāti. Cenas nav zemākas, noteikti var atrast ko lētāko Rīgā, bet kvalitatīva liela nevar maksāt lēti. 2002. gada viņas ielikta plomba stāv vēljoprojām, un savus zobus uzticu noteikti viņai.

G Gulbenietis 14.08.2021

Es savu kaķi tādā vārdā nesauktu, kur nu vēl savus zobus uzticētu Džesmondai :D.