www.sudzibas.lv Dr.Dūrējas ģimenes ārsta prakse Darba nespējas lapa/ģimenes ārsta prakse

Dr.Dūrējas ģimenes ārsta prakse - Darba nespējas lapa/ģimenes ārsta prakse

20. 01. 16. Piezvanu savai ģimenes ārstei Dr. Dūrējai (Uz zvanu atbildēja ar 2. Reizi, plus tajā reizē kad nolēma atbildēt vēl pa vidu runāja ar kādu citu, bet par pieklājību es vēl paklusēšu) un pateicu, ka man ir 38 grādu temperatūra, uz darbu aizbraukt nevaru. šī pasaka, ka vairs nepieņem, lai nāku nākošajā dienā pie viņas palīdzes. Tā nu es aizeju nākamajā dienā pie tās palīdzes, temperatūras no rīta nav. šī palīdze man pasaka, ka par iepriekšējo dienu lapu man nevarot izrakstīt! ! ! Plus pēc manām sūdzībām par temperatūru iepriekšējā dienā izraksta analīzes uz d vitamīnu (Maksas) un d vitamīna pilienus! Neesmu ārsts, bet tas ir primārais, ko nozīmē pie temperatūras un tad, ja mājās jau ir viens gripas slimnieks? Tā nu bilancē man ir - 60 eiro nost no algas par neattaisnotu kavējumu darbā! Super, paldies dr. Dūrējai! Tā bija pēdējā reize kad apmeklēju šo dakteri! šodien pat pāreju pie cita ģimenes ārsta!

I

A afanasijs88 22.01.2016

A šitā tāda i vienmer, grib lai šoko aiznes