www.sudzibas.lv DR.Beinards Veterinara klinika

DR.Beinards - Veterinara klinika

Это не ветеренарная клиника, а заведение НЕ профессионального уровня.Здесь ваше животное могут убить и при этом быть равнодушным! Это люди без какого либо мне кажется образования в этой специальности.
Поделюсь с вами моим печальным опытом.
В среду 29.10.10 мою собаку вечером на прогулке сбила машина, слава Богу что все оказалось нет так страшно как вы можете себе представить(собака могла ходить, были внешние повреждения, порода золотистый ретривер) я сразу же направилась в "ВЕЛИКУЮ" вет. клинику на Гертрудес где собаке оказали противошоковую терапию-За это спасибо! В дальнейших действиях " горе-ВРАЧА" предпринято было -НИЧЕГО!!! Я просила что бы мою собаку прощупали, осмотрели т.к. удар был сильный, так никто даже и не рыпнулся.Когда я попросила сестричку что-бы она позвала доктора проверить мою собаку, сестричка ответила что доктор занята( доктор -КУРИЛА, она занята...)После капельницы нас отправили домой, когда я высадила свою собаку из машины я увидела как у него плетется за собой задняя лапа, я в испуге звоню опять им говорю что у него возможен перелом, необходимо сделать ренген-на что мне отвечают- а ВЫ ДО ЗАВТРА ЧТО-ЛИ ПОТЕРПЕТЬ НЕ МОЖЕТЕ? КАК это понимать? Это профессионально? Это ли, благородная должность врача-ветеринара? В дальнейшем я обратилась в другую ночную вет.клинику где получила всю необходимую информацию и поддержку для себя и моего питомца, которого я люблю.
Если вам дороги ваши любимцы-Прошу вас не обращайтесь в эту РАВНОДУШНУЮ вет. клинику на Гердтрудес, там все ради их святавства -денег, а о самом вашем дорогом они не позаботятся!!! Любите и берегите своих питомцем, и будте осторожны в близи дорог, не допустите того чего допустила я.

P

M maija 05.10.2010

Tu, krievu bāba, nemuldi- klīnika ir ļoti laba! Mūsu suņuku tur izglāba no drošas nāves. Vienmēr būsim pateicīgi šai klīnikai un dakterim Beinertam! Rīcība bija zibenīga, suņuks klīnikā nedēļu veseļojās un tagad ir vesels.
Klīnika augsta profesionalitāte un jauks kolektīvs.
Pieņemu, ka sūdzību raksta kāda konkurentu klīnika.

S suņasainiece. 05.10.2010

Kā var rakstīt tādas muļķības .Klīnikā strādā zinoši un cilvēki, kuri patiesi mīl dzīvniekus . Ieteiktu dr . Beinartam publiskot tās sievites vārdu un adresi, kura rakstījašo nepatieso sūdzību. Protams, ja viņa vispār tāda eksistē, tas tiešām liekas kāda konkurenta roku darbs.

V Vladimir 09.10.2010

Vladimir v etoj klinike zalechili maju sabaku i ona umerla:(((

D Diemžēl 30.08.2011

Piekritīšu raksta autorei, šajā klīnikā par dzīvniekiem nedomā, bet gan ātri un viegli pelna naudu! Man bija sunītis, ilgi slimoja, bija caureja, gļotas, dakteris izrakstīja fermentus, vitamīnus, devām tos mēnesi, labāk nepalika, kad atnācām otro reizi, izrakstīja to pašu un pēc divām nedēļām suns nomira. Uztaisījām sekciju un rezultātā izrādījās, ka bija baktērija, kuru jāārstē ar antibiotikām, nekas sarežģīts... tā nu mēs zaudējām mīluli... vai nevarēja uztaisīt visas nepieciešamās analīzes?

J Jaaa 07.10.2011

Galvenais, ka ''krievu bāba'', tas visam pa priekšu!=D Jā, savu kultūras līmeni nevar neparādīt..

I ititit 22.08.2013

Beinards uzstādīja diagnozi- neārstējama slimība, konstatēja veicot entās analīzes-[ēc tam suņuks mocījās 4mēnešus, raudāja dienu un nakti, labi, ka aizvedu uz citu klīniku, ieteica, kāda Beinarda bijusī kliente, viņas pieredze esot līdzīga, rezultātā neārstējamā slimība 2 nedēļu laikā tika izārstēta, ja turpinātu vest pie Beinarda mana mīluļa nebūtu. Viņš tiešām izklausās ļoti zinošs.