www.sudzibas.lv dravinas bez papiriem neko nevienam nedod!

dravinas - bez papiriem neko nevienam nedod!

Sveiki! Gribu visiem atgadinat, ka sajos grutajos laikos, naudas lietas ar draugiem labak nekartot.situacija vienkarsa.mana gimene saplisa abas masinas, bet viram katru dienu uz darbu bija jatiek.nopirkam uz atru roku golfinu, bez parrakstisanas, vienkarsi lai butu ar ko nedelu pabraukt.velak masinas salabojam, golfins palika seta stavot.te peksni atbrauc loti labs pazina ar savu mammu.ta un ta, vai nevar mammai golfinu uz nomaksu iedot, darba nav-ogas un senes mezaa aug.un naudinu vajag.ta ka cilveks kas atbrauca bija godigs, tad bez paradzimem un citiem pinkeriem, masinu lavam savakt.pirmos 2, 3 menesus naudinu sanemu, bet velak tikai klausijos, ka golfs luzt, pabraukt nevar utt.naudu ari protams bez bakstisanas neviens nemaksaja.un nu esam nonakusi, ka parads ir palicis 90ls, bet golfu pa kluso aizdevusi luznos, un protams, ka maksat negrib.rugtums loti liels, jo mana draugu loka saadu cilveku nekad nav bijis.ja jau pa draugam bez naudas vareja sarunat, ka nems to masinu, tad kadel nedzina atpakal, ja negaaja.nevis notirgo un pec tam pat klausuli necel.un stulbi, es so sievieti pat nepazinu, un pazit negribeju, bet tadi krapnieki izlien cauri pazinam un ielien tev sirdi.silti iesaku jums-bez jebkaada papira, neko nevienam nedodiet, jo kad pasam vajag tad nauda no zemes jaizrauj, bet par labsirdibu, ka zinams alga ir tiesi saada.

K

A Aleksandrs 10.03.2010

palasiet pas v.šeginu no Viļaniem, vel ne tads maita, pa 600 Ls cilveki zaudejusi, savu hlamu nezin tik ka cilvekiem iesmeret, miskasti atgriez sim atpakal, bet naudu nedabu.Sim kroplim tas vina likas spickas vienreiz bus jaizlauz.

A apkrāptā 23.10.2011

Dots devējam atmaksājas!!!

I ilze 23.10.2011

Kā tu pret citiem, tā citi pret tevīm-pelnīti:))))

L Līna 23.10.2011

Piedod, neredzu jēgu, šij sūdzībai. Ja nav papīru, nav garantijas, ka dabūsi naudu. Taču tas nav neiespējami, prasīs daudz nervus un tas nav 90ls vērts.
Nākamreiz zināsi...cilvēki ir tik dažādi :))