Drausmīgs serviss - Slikts serviss

Vēlējos iegādāties šujmašīnai piederumus. Atradu interneta veikalu, kurā ir diezgan plašs preču klāsts. Tākā šajā mājas lapā biju pirmo reizi, tad veicot pasūtījumu izvēlējos apmaksas veidu - apmaksa preču piegādes brīdī. Izvēlējos saņemt preci ar kurjeru. Mājas lapā šķiet bija rakstīts, ka piegāde tiek veikta 2dienu laikā. Tā nu apstiprināju pasūtījumu, saņēmu arī e-pasta ziņojumu, ka sūtījums tiek apstrādāts. Uzcītīgi sāku gaidīt pasūtīto preci. Tā pagāja viena, otrā, trešā, ceturtā nedēļa, bet no preces ne vēsts, arī nekāda informācija no uzņēmuma puses. Pēc 1 mēneša gaidīšanas pati zvanīju uz norādīto tālruņa nr. Cilvēks atbildot pat nestādījās priekšā ne kā uzņēmums, ne kā persona. Pašai bija jājautā, vai bu.lv. izstāstīju situāciju par sūtījumu, kuri gaidu jau mēnesi. Teica, ka prece viņiem vēl nav, bet nedēļas laikā obligāri būšot. (Kaut gan nepajautāja pat man sūtījuma nr, personas datus utt., ko parasti jautā labos un normālos uzņēmumos. Piekāpos un nolēmu pagaidīt tātad nu jau kopumā 1 MĒNESI UN 1 NEDĒĻU. Protams, pagāja 2 NEDĒĻAS, nekādu ziņu un preces nesaņēmu. Zvanīju atkal...un viss tas pats. Ne jautājumi par sūtījuma nr, precēm utt, kā arī persona nestādījās priekšā. Zvanīju un atcēlu pasūtījumu. Viņš nevilcinoties piekrita. Tikai nezinu vai pats zina par kādu pasūtījumu ir runa, ja man nekādu informāciju nejautāja. Drausmīgs serviss. Iesaku izvairīties no šī interneta veikala. Briesmīgi!!!!! www.Bu.lv jūs esat briesmīgākais interneta veikals. Ne ar vienu citu interneta veikalu nav bijušas tādas problēmas kā ar jums!!!

L Lilita Bauģe 25.04.2016

Pilnībā jāpiekrīt! Man arī nepatīkama pieredze ar šo uzņēmumu.