Draugiem.lv - vestules

Draugiem.lv pazūd an atsūtītās vēstules. Bet viņi paziņo, ka ir izdzēstas. Kādas muļķības! Mani uztaisa par pēdējo muļķīti, kura no datora neko nesaprot. Bet lai tās atgrieztu man atpakaļ, pat runas nav, jo vaino mani. Pretīgi.

P Plesis 14.09.2011

gribi, es savas aizdošu ?

B BigMama 14.09.2011

cik zināms, ja tava parole nav pieejama nevienam citam - tad nekas nekur nevar pazust ne no viena saita, e-pasta utt.
Bet vai 'zudušās vēstules' sūtītāju maz esat vēl manījuši pašā portālā - vei tik te nebūs standarta situācija, ka sūtītajs ir dzēsis savu profilu un tāpēc vēstules ir zudušas ?:P

I Ilva 15.09.2011

Ja lietotajs dzesas, lidz ar vinu dzesas ari vestules. ;) Diemzel, neviens no mums nav tik svarigs, lai www.draugiem.lv admini loznatu un lasitu, un pat dzestu mums nosutitas vestules. :)