www.sudzibas.lv Draugiem.lv "Tautas policija" nereaģē

Draugiem.lv - "Tautas policija" nereaģē

Jau pirms 3 dienām mana meita konstatēja, ka ir uzlauzts viņas profils draugiem.lv un arī vēl izveidots viltus profils, kurā tiek piedāvāti it kā viņas vārdā seksuāli pakalpojumi un ievietotas bildes ar perversiem parakstiem, kurām jau pievienoti tādi pat komentāri. Ziņoju es un vēl draugi jau atkārtoti uz TP, bet nekas netiek bloķēts. Kas tas vispār par sviestu - cilvēku ķengā internetā, bet tiesības to ierobežot??

I

S sasodits 09.03.2010

Es jau tāpēc saku, ka draugos.lv nav vērts tusēt-šeit pavisam cita lieta-neviens profili neuzlauž, var iepazīties un draudzēteis...
Ta kā esi laipni lūgts ar visu meitu ;)

L Lelde 09.03.2010

Man bija līdzīgi, protams, gan, ka viņi nereaģēs, jo dienā saņem tūkstošiem šādu sūdzību " Tautas policijā", diemžēl, liela daļa šādu sūdzību ir nepamatotas, jo, piemēram, pamatskolas meitenītes sakašķējas un sūdz viena otru ar cerību, ka otru nobloķēs.
Es rīkojos tā, ka nekavējoties sazinājos ar draugiem.lv administrāciju un pateicu, ka šis jautājums viņiem ir nekavējoties jāatrisina, pretējā gadījumā, vērsīšos policijā. Paskaidroju situāciju, nācās arī pierādīt, ka esmu persona, kas " īstajā" profilā minēta utml. bet vismaz pāris stundu laikā ar manu profilu viss bija ok un viltus tika dzēsts.
Veiksmi un neņemiet galvā:)

P pufa 09.03.2010

ko tad Tautas Partija tev līdzēs draugos.lv? tusē tepat vien, kā mēs visi- ne statistika jāpērk, ne ferma jāspēlē.viss notiek!

M maris 09.03.2010

Es vispaar taadaa suudaa, kaa draugiem.lv savu laiku neteereeju.Un liidz ar to atkriit manb taadas probleemas.

R roberts 04.07.2011

labdien mani blokeja dr.lv un es nesaprotu klab ja man nepalidzes tautas policija es rikosos savadak un bus sudi