Draugiem.lv - Patvaļa

Vakar ( svētdienas vakarā) mani izslēdza no draugiem.lv

Nekad neesmu lietojis rupjus, necenzētus izteicienus un vienmēr esmu bijis kluss draugos sēdētājs, visvairāk laika pavadu spēlējot spēles, agrāk "Onewar", pašlaik "Sfeeras". Pēdeejo spēli spēlē daudzi, tajā skaitā dr.lv admini utt.

Vienīgais izskaidrojums, kāpēc esmu izmests no draugiem.lv ir kādas vadošās spēles alianses nespēja cīnīties ar manu aliansi godīgi un šajā aliansē ir dr.lv cilvēki, tad nu atriebās man izmetot mani no dr.lv(mans pieņēmums "INFINITI", vai arī "Gods un Slava".

Tā ir spēlētāju un dr.lv iebiedēšana un šantāža.

Pārējiem iesaku šīs spēlītes vispār nespēlēt un naudu tajās arī iekšā nelikt un noteikti izlasīt dr.lv noteikumus, jo viņi ne par ko neatbild un vainīgos neatrast.

Esiet piesardzīgi!

Kaspars

K

Q QWE 07.02.2011

Aaaawwwww... wai cik bweedwiiigi... :~-(

X XXX 07.02.2011

:D:D:D

Buutu priecājies ka esi izmests no taam drazaam.lv nevis pukojies te

Z Zinaida 07.02.2011

Raduisja, tam ze odno gavno!

T TTX 08.02.2011

Tāpēc ka visi admini ir mīzelastes, dzīvē viņi ir krāni, kas nevar pat mušai pāri nodarīt.

ē ērglis 08.02.2011

Ja jūs redzētu kādu tīņi tur strādā, tad jūs ierēktu.