www.sudzibas.lv Draugiem.lv Nobloķē nezināmu iemeslu dēļ

Draugiem.lv - Nobloķē nezināmu iemeslu dēļ

Mani nobloķēja man nezināmu iemeslu dēl it kā man ir viltus profils bijis. Bet tas nav iespējams. Idiotu bars tur sēž tani kantorī, vienmēr uzbāžas ar saviem uzlabojumiem, un beigās ņēm un nobloķē. Lai atgriež nasudu kas tika nomaksāta atjaunojot viņu stulbo statistiku.

J

R rojs2 15.07.2009

piekritu, blokesana viniem notiek ka pasiem patik. un ta augstpratiga attieksme - ja nepatik, nelieto, ari ir kaitinosa. vini ir pakalpojuma sniedzeji, es maksaju par vinu maksas pakalpojumiem, bet to jau sie kaut ka neapjaus...

Mamma 16.07.2009

Zinu daudzus viltus profilus, visus vajag izslegt! Lai veicas administracijai.

E Eryk 16.07.2009

Es, piemēram, neizmantoju it nekādus šī portāla piedāvātos maksas pakalpojumus. Iesaku arī citiem sekot manam piemēram.

| |0_o| 16.07.2009

draugiem.lv maniaki :D atmari

V varaselite 16.07.2009

NEVAJAG IZMANTOT DRAUGIEM.LV ALBUMA STATISTIKU U. C. MUĻĶĪBAS. ES ARĪ KĀDREIZ MAKSĀJU, UN MANI NOBLOĶĒJA. KOPŠ TĀS REIZES VAIRS NESPONSORĒJU ŠO DRAIGIEM. LV IZSPIEDĒJU BEDRI.

UN ATCERITIES:
KUR AITAS, TUR CIRPĒJI!

Mamma 16.07.2009

Nu kas maak tie taapat piecakare ar saviem viltus profiliem tik rafineeti, ka adminis to atkost nevar.

Z zaika 16.07.2009

draugiem.lv un tapar ka one.lv utt nobloke tadel ka netiek ieveroti noteikumi un tikai nesakiet ka esat visi tik sveti un neliekat bildes utt kas neatbist notiekumiem, nav ko brinities, rakstiet uz draugiem.lv administraciju un miers :)

A AndronMc 16.07.2009

Bullshit! Vajadzētu ar 10reiz lielāku jaudu mest ārā debīlos deģenerātus kas taisa falšus profilus un apstiprina tos!
Kādreiz biju izsekojis pa līdz kaukādai skolai Latgalē kur sīkie pāķi to vien darija kā taisija falšus profilus. Tādus debīlus kuņasbērnus vajag kastrēt lai nevairojas

G gailis 21.07.2009

man 30 viltus profili. :D

B Breksis 04.03.2010

Šitā arī ir laba naudas pelnīšanas shēma.SMS rullēē!!!

E essss 19.04.2010

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Esmu nenogurdinoša svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

* *** 18.02.2011

pilniigi nesaprotama ir to darbinieku riiciiba...mani shodien arii noblokeeja par viltus profilu...zinu tieshaam cilveekus, kam taad ir vairaaki nu jau vairaakus gadus...un neko nebloke...bet man kas godiigi seed ar vienu profilu panem un noblokee...
debiiilie draugi...

H harijs 18.02.2011

Pasaulē nav tik daudz latviešu, cik ir reģistrējies cilvēku iekš Dr, lv.

T ToHarijs 18.02.2011

Bet ja kuram ir personības dubultošanās, ko tad?

E eriks gertners 25.04.2011

Labdien!
Pec Jusu uzlabojumiem ir noticis ta ka portalu "draugiem.lv" vispar nevaru atvert.Netieku pat pie @-pasta un paroles netieku.Atveras kadi 70% un atsledzas.Izskatas ka blokejat datora ID

J jana 25.04.2011

neticu, ka tapat nobloke

K Kreditreform 25.04.2011

Mums ir speciali algoti darbinieki kas katru dienu veido vairakus viltus profilus.Lai var draugiem un radiem paradniekiem miertu nelikt.Tacu gadiem ilgi draugiem.lv musu IP nebloķē.Ta luk...tik uz atro nobloke profilus un atkal taisam jaunus