www.sudzibas.lv Draugiem.lv neatnāk prece

Draugiem.lv - neatnāk prece

šajā interneta veikalā pasūtīju preci teica, ka jagaida kāds mēnesis , gaidīju preci 2,5 menešus. ja pati nebūtu uzbāzusies tad arī nebūtu pateikusi, ka prece nebus. ļoti nepatīk tāda attieksme, ja piem. būtu piemirsusi par preci, tad ne man prece atnaktu ne ari nauda(naudu vel neesmu sanjemusi atpakaļ). butu minusos, bet viņi tikai ieguvēji. neiesaku nevienam no turienes pasutit preci,jo taja majas lapa var palasīt, cik tomer daudzam prece neatnak,vai atnak tad kad si prece vairs isti nenoder, jo sezona beigusies, tatad lieka nauda iztereta, jo piem. varbut ta nauda noderetu kautkur citur un nakosgad varetu to nopirkt ko pasutija. tagad ceru, ka naudu atskaitis ,nevilks garuma. so

Z

Z zaptesburka 26.09.2012

smīkņa - ja jau tad, kad zibens0808 sāka interesēties, tad veikalā pateica, ka preces nebūs, tad - nē, nevarēja gan pasts to sūtījumu pazaudēt. Tā ka ir gan pārdevējs vainīgs šajā gadījumā. Paņem naudu par preci, kuras viņiem nemaz nav, un ko nemaz nevar noteiktajos termiņos sagādāt. Nezolīdi. (Pieļauju domu, ka viņiem tās preces tur nemaz uz vietas nav, un viņi paši pasūta no saviem piegādātājiem tikai tad, kad šeit kāds izdarījis pasūtījumu).
Un par to 2, 5 mēnešu gaidīšanu - varbūt tieši tāpēc arī tik ilgi gaidīja, ka domāja - droši vien kādas nebūšanas ar piegādi pastā gadījušās, un nav vērts tik ātri celt brēku.