Draugiem.lv

kaut kads sviests!!Tieshi tad, kad ir ziemassvetku laiks, draugiem.lv operatoriem pekshnji vajag labot aut ko , un liidz ar to nav iespejams nosutit vestules un ierakstiities viesu gramata!To tak var izdarit pirms svetkiem, jo visiem labi zinams, ka tas ir laiks, kad visi viens otru grib apsveikt!

A akdoifdmosfm 24.12.2006

nu tad ko es vareetu teikt.......aaa, pareizi: http://diskomforts.bad.lv/suicide.html

U uzmini 27.12.2006

Nu jaukā Sintija nelien tajos piedirstajos draugos! Vai tiešām tu domā ka apsveikums caur draugiem ir kas forš? domāju ka daudz lielāku prieku cilvēkam sagādā saņemt kartīti uz svētkiem nevis kautkādu iekopētu pantiņu draugiem.lv

A Auglis 17.01.2009

man vienkārši pretīgi paliek saņemot kārtējo visiem defaultā izsūtīto ziemassvētku pantiņu, turklāt kas Tev dzīves nav? Ziemassvētkos draugos sēdi?

A Aleksandrs 17.01.2009

Vislabakais portals, nav nekadu sudzibu.
A ja nepatik, tur jums nav ko darit un nevajag te pljuutiit.

M Meitene 17.01.2009

Loģiski, ka uz svētkiem daudzi portāli var neiet, jo daudziem tak ir brīvdienas un daudzi izmanto savu brīvo laiku, lai pasēdētu šādos portālos! Tādēl nav nekāds brīnums, ka portāls uzkarās vai arī neiet, vai arī lai tas nenotiktu, operatori vienkārši bloķē to!

A Auglis 17.01.2009

lita tu laikam aiz laimes staro kad saņem kārtējo pantiņu ne? :D tik forši paliek ne kad kāds par tevi atcerās un apsveic internetā ne?

K Kaspars 07.02.2011

Vakar ( svētdienas vakarā) mani izslēdza no draugiem.lv

Nekad neesmu lietojis rupjus, necenzētus izteicienus un vienmēr esmu bijis kluss draugos sēdētējs un pārsvarā laika pavadu spēlējot spēles, agrāk "Onewar", pašlaik "Sfeeras". Pēdeejo spēli spēlē daudzi, tajā skaitā dr.lv admini utt.

Vienīgais izskaidrojums, kāpēc esmu izmests no draugiem.lv ir kādas vadošās spēles alianses nespēja cīnīties ar manu aliansi godīgi un šajā aliansē ir dr.lv cilvēki, tad nu atriebās man izmetot mani no dr.lv(mans pieņēmums "INFINITI", vai arī "Gods un Slava".

Tā ir dr.lv spēlētāju iebiedēšana un šantāža.

Pārējiem iesaku šīs spēlītes vispār nespēlēt un naudu tajās arī iekšā nelikt un noteikti izlasīt dr.lv noteikumus, jo viņi ne par ko neatbild un vainīgos neatrast.

Esiet piesardzīgi!