G grihams jumpis 23.05.2009

viniem vajag padomat par lapas atrumu pirms liek ieksa speles!

D Daunis 23.05.2009

Es vairs nesēžu tajā portālā, ta man vienalga! ::PPP

š šeherezade 24.05.2009

Mikus Feldmanis--ar steigu iesaku psihoterapeita palidzibu, kamēr vel neesi visu māju izārdijis, liekas, ka esi ļoti bistams un nesavaldigs tips...Uzmanieties no Mikus Feldmaņa, viņš var arī jusu kopmis sasist driskās, ja kas nepatiks!!!

K Krotow 28.05.2009

Miku, aizej pie psihiatra, kamēr vēl kādu radinieku neesi sasitis, mkey :)

E Ev 28.05.2009

Baigaa tragedija :D

L Lūcija 22.02.2011

sūdīgi tev. :D

J Jampampiņš 22.02.2011

Priekš šadiem klientiem Tvaika ielā ir iedalīta pat speciāla palāta, kur viņi var dalīties savā pieredzē.Viens pat ar zobiem bija meties virsū kompim, lai tikai pirmais varētu aizgrauzties līdz šim portālam.

S Samanta 26.04.2011

Diemzel ta ir ari Lieldienas velejos aizsutit apsveikumu draugiem, bet draugiem.lv vel aizvien nedarbojas :( Vai var uzticeties portalam, kas nepartraukti velas sevi uzlabot, bet ja vajag sazinaties ar kadu cilveku, tad taja bridi majas lapai ieeja ir slegta

E Es 26.04.2011

Nosūti sms!
No otras puses, ja Tev neiet portāls, tad visticamāk, ka draugam, kuram gribi nosūtīt arī neiet :)

A ARTURS 26.04.2011

Latvija darbijas, tikai Anglija ir pilsetas, kur nedarbojas un kur darbojas . Taka nebus ta, ka no otras puses ari cilvekam nedarbojas draugiem.lv

E Erps 19.05.2011

Pilnīgs čau, lai dēļ šitāda sīkuma iznīcinātu datoru tur toč bēniņos ir korķi izsisti.
Ja nu kaut kas neatliekams jāatrisina ir taču mobilie telefoni, Skype, Face book, e-mail, galu galā var satikties.

V vix 07.11.2011

bļāviens, tak var uz domēna pāradresāciju uzlikt ar aprakstu kas un kā nevis vienkārši slēgt domēnu, kja ko apgreido.

Samaksājiet tak adminam algu!