www.sudzibas.lv Draugiem.lv atsūtīja brāķi

Draugiem.lv - atsūtīja brāķi

ta tad gribēju bridināt visus cilvēkus kuri ir pasūtijusi vai taisās pasūtit preci no šīs mājas lapas. Vakar saņēmu preci, bet atverot vaļā un mazliet papētot preci tuvāk, sapatu ka esmu iegrābusies . aizrakstīju uz majaslapu, saņēmu atbildi tādu, ka es apmeloju viņus, prece esot parbaudīta pirms izsūtīta , bet kaut ka īsti ta nelikās. ja vareja atsutit ar maziem netirumiem uz baltajām vietām un attirušām vīlēm. es vēl pieciestu, ja ta prece būtu man domātu,bet gribēju vīrietim kā dāvanu uzdāvināt. beigās pēc ilgas skaidrošanās, viņi piedāvāja,lai sūtu preci atpkaļ, bet es teicu,ka netaisos pa pasta izdevumiem maksāt, jo tad jau sanak,ka tie pasta izdevuma nauda ir vnk bezjēgaā iztērēta,vienreiz jau mani piemānīja sūtiju preci, bet beigas nepieņēma un atnaca prece atpakaļ, tad nu lūk,lieka nauda tika iztērēta, nepiedavāja pat saminīt preci kā citos interneta veikalos, beet visu aliku tik atkartoja lai beidzot vinus apmelot,tiešām neiesaku nevienam pasūtīt no tās majas lapas, jo ta bija tik stulba sajūta kad tu preicīgs apver paku, bet izradas iekšā brāķis, labi ka vel kadu meteli pa 50 ls nepasutiju, tad gan butu traki, bet tomer tie 20 ls ko samaksa par preci, nav to verti. pirmo reiz pasutiju no tas majas lapas un ari pedejo reiz!! uzmanieties cilveki,bridinu jus! prce atnaca no DAugavpils no Viktorijas Kuberas. Censos tikai bridinat parejos cilvēkus, lai nenotiek tāpat kā ar manīm.

šei ir bildes

pleķi uz baltajām vietām

S sauliite 08.11.2012

un vēl stridējās ka neesot tur nekā, ka es apmelojot viņus, bet šeit skaidri redzams, ka attiris un ir caurums