www.sudzibas.lv Draugiem.lv Ādiņas draugiem.lv

Draugiem.lv - Ādiņas draugiem.lv

Lielākoties draugiem.lv cilvēku veidotās ādiņas ir drausmīgas, nekvalitatīvas un visas maksā, gan skaistās, gan briesmīgās 0.49 ls. Tas ir dārgi, par šādu profila izrotāšanu.
Bet nesaprotu, kā cilvēki, sievietes pārsvarā var izveidot tik drausmīgas ādiņas. Tur ir tikai iebāzta bilde un krāsas bezgaumīgi saliktas. Liels fui. Un cilvēki tos briesmoņus vērtē augstu un pērk. Kāpēc?
Ir daudz arī skaistu, kārtīgi izveidotu ādiņu, bet tās ir nevērtētas un nav pirktas. Kāpēc? Vai tur vērtē tikai draugus, vai tos, kas vērtē Tavu ādiņu un tā visu laiku viens otram?
Nu šausmīga gaume un neprofesionalitāte. Īpaši baisas ir ādiņas kur ir kaut kādas sirsniņas, drausmīgas rozes un citi mēsli un viss sliktā kvalitātē pa 0.49 sant. Vai tiešām veidotājiem nav kur naudu likt, kā tērēt saviem bezgaumīgajiem ''šedevriem'' tādu naudu. Un ir aitas, kas sajūsminās un pērk. Kur aitas, tur cirpēji.
Draugiem.lv vajag izdomāt jaunu sistēmu, par kuru var nopirkt vairākas ādiņas pa vienu cenu, bet citādi izvēle patiesībā ir maza, jo tikai 10 % tur ir kārtīgas un jaukas. Pārējais bullshits.

V

M maija 15.01.2011

Es esmu izteereejusi aadinjaam draugos paari 12 ls un man patiik un es peerku un pati veidoju savas, kuraam esmu izteerejusi 25 ls un arii nopelniijusi. Man patiik tas rozes un ipasi dzivniecini. Mani beerni ir sajuusmaa un peerk. Un veidotaajiem ir arii taads kaa bizness un dazi pat del aadinjam draugos un pirceejiem nopelna jau miljonus. Tapec ir verts.

A Anonims 15.01.2011

MAn gan draugos kautkāda āda pa velti stāv un es netaisos vel par to maksāt.

G Geezus 29.01.2011

Nu ja viss ir tik slikts un bezgaumīgs, tad nečīksti un aizej uztaisi tavuprāt ādiņu, kas līdzinātos šedevram

E Esesesseseseseses 29.01.2011

Bļadj..., ir takš jābūt pilnīgam IDIOTAM, lai par kautkādu mēslu sviestu ārā 25 Ls! Piemēram Maija, ar galvu viss kārtībā??? :D :D :D :D

в Вacя 02.04.2011

Kādas vēl ādiņas?

A apache 10.04.2011

Piekrītu raksta autoram! Šie cilvēki kas veido ādiņas piedevām zog attēlus, nevis veido oriģinālus, kas ir klajš autortiesību pārkāpums.

и Ишак 10.04.2011

А где залупа конская?

S Sesks 10.04.2011

Ne ādiņas, bet priekšādiņas!

E ejbekot 10.04.2011

SMEGMA

H harijs 10.04.2011

Man ir zagta bet smuka, - mincīte.

E endijs 10.11.2011

super carrrr

E endijs 10.11.2011

perciettttttttttttt

N nodraugiemlv 31.10.2012

Īstenība ādiņas nav dārgas jo tu tās noperc pa 0, 49 un lieto visu mūžu (cik gribi)! Ja ādiņas maksatu 0, 49 ls un būtu domātas tās ādiņas 1 mēnesim (30 vai 31 dienai) tad tas nebūtu godīgi.Ja cilvēks nopērk 1 ādiņu pa 0, 49 mēnesi izrotātu ar skaistiem ziediem tad kāpe tam
jābut slikti!? Es sev nopirku 1 ādiņu pa 0, 49 un netaisos mainīt un viņa man vel būs ilgu laiku!
Nu un kas tad ka cilvēks ustaisa ādiņu varbūt viņam gribas ari savu privāto ādiņu!

N nodraugiemlv 31.10.2012

Ādiņas ir domātas skaistumam uz ilgu laiku!

B bārda 31.10.2012

un vispār, ņem naudu, par zemu kvalitati, nerunajot par to ka tik bieži gļuko portals, butu gan japacešas ari ko ieguldit vairāk, , , , nevis tik slaukt, , , un moderatoriem kas izveidojusi savas grupas vispar nestrada, , , , lik visadus spamus iekša perkam pardodam vai citas reklamas kas vispār neattiecas uz grupu, , , !!

Ausainītis 31.10.2012

Udiotu bars, un nekas vairāk! Ejiet uz "odnoklassnikiem", tur gandrīz viss ir par velti, toties "draugos" jūs maksāsiet pat par skaļu pirdienu!