draugie.lv - blokesana

mana profila ir rakstits ka mani atblokes Tavs profils ir bloķēts līdz 15-Aug 2014, 08:05 , jo kāds no lietošanas noteikumiem ir pārkāpts: Tava uzvedība diemžēl neatbilst savstarpējās cieņas un draudzīguma gaisotnei, ko mēs vēlamies redzēt draugiem.lv. Par rupjībām komentāros pārdomām piešķiram Tev 24 stundas no portāla brīva laika.bet tagad jau ir 10:40 bet vel neka naw noticis. man jau si ir kada 10 reize kad ta ir . mani pat bloke bez bridainajuma . es uzskatu ka jasniedz bridinajums pirms bloke lietotaju

Y YoYo 16.08.2014

Varbūt padomā KĀPĒC tevi bloķē, ja jau tas notiek n-to reizi.

xy-files 16.08.2014

Ar to idiotisko facebook ir tas pats ! Man taas debilaas kunas piizdas ir dzeesushi kaadus 30 profilus. Katru reizi kaa vini dzeesh kaadu kontu es nekaveejoties taisu juanu, un kad tas atkal ir dzeests es taisu jaunu un taa lidz bezgaliibai. Taas spraagonas man nenoteiks kaa uzvesties tai suudu bedree facebook!!! Jo vairaa dzeesiis jo vairaak taisiishu fake profilus! Bet ar tiem draugies nav tik vienkaarshi diemzhel, jo var registreeties tik peec drauga uzaicinaajuma. Es vispaar nemeginu tur registreeties.

zirgs_kamene 26.08.2014

AK TU NABADZINJ :d:d:d DDD NEVARI DRAUGOS IEIET :d:DDDD