www.sudzibas.lv Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas direktore Attieksme pret skolēniem, mācību process, izspiešana.

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas direktore - Attieksme pret skolēniem, mācību process, izspiešana.

Es, kā bērna vecāks, vēlētos dalīties bažās par to, kāda ir DACVĢ vadība.
Man tikai nesen tapa zināms seksa skandāls, kurā tika iesaistīta galvenokārt šīs skolas šā brīža direktore Dace Eglīte.
Kādēļ persona, kuras kailfoto tika iemūžināts un kura ar to nolēma pat dalīties, vēl aizvien strādā izglītības sfērā? Tas ir nepieņemami un amorāli.

Kā arī, DACVĢ politika attiecībā uz skolēniem. Vidusskolas kursā var justies brīvi jebkurš skolnieks. Ja būs pāris kavētas stundas, uz to pievērs acis, neko neteiks. Bet pēdējā klasē ir tāda lieta, ka bez iepriekšēja brīdinājuma, bez pamata, aizbildinoties, ka skolnieka eksāmena rezultāti nebūs pietiekami augsti viņu prasībām, 12. klases pusē daudzi bērni tiek atskaitīti. Tikai lieta tāda, ja vecāki ir pietiekami situēti un ir spējīgi skolu atbalstīt investējot tajā naudu, skolnieks pat ar nesekmīgiem vērtējumiem tiks pielaists pie eksāmeniem..
Nevediet savus bērnus mācīties uz šo skolu, vienīgi ja varat to atļauties..

I

Y yap 04.01.2014

Nu nevajaga ta murgot un celt neslavu! Si skola ir laba un daudzi grib te tikt macities!

G13 04.01.2014

Labi, ka pateici, noteikti pārvedīšu savu dēlu uz šo skolu, viņš man ir tāds stulbenis, ka ar viņa sekmēm nekad nepielaistu pie eksāmeniem. Šeit vismaz ir izredzes.