draudesana no meitenem 2 snezana cerbakova viktorija bahvalova - draudesana pret cilvekiem

labdien mums ira loti liela sudziba ar divam meitenem vardos viktorija bahvalova snezana cerbakova,mums sitas divas meitenes draud ar saviem viriesiem mus nosist un nodurt tas ira loti bistami mes berni loti baidamies mums tas divas meitenes viktorija bahvalova un snezana cerbakova vinas dzivo aglonas pagasts un jekabpils rajons vinas ira loti iespitigas un neliek mums mieru nosauka ar visadiem vardiem un draud,nezinam ko darit nau mums kas palidz mes ludzu prasam jums palidzibu.

Ausainītis 17.03.2013

Nu gan laiki pienākuši! Čaļiem raustās čuriņa ieraugot skuķus?

B Baibucix 18.03.2013

Jāvēršas policijā.

N Navaruizdomatniku 18.03.2013

Pats saprati, ko uzrakstīji?

W wapoga.lv 18.03.2013

:D biku pārsmējos:D

N Nevada 13.07.2015

Ir pazistama viena, Viktorija ir zagle aptiiirija un melo aciis un ar nozagto mantu sataisija suudus dziivo kiegelu ielaa Jeekbpilii pie uusina, neielaizhaities ar vinu, un taa otra cipair policiste kura vinu vislaik izglaaabj (cipa policiste), par mauciibu pat nerunaashu :D

D draugs20 25.02.2016

Zinu Viktoriju,bet vina nav zagle mele un nekada zina maukele. Vina ir godiga lapsirdiga pieklajiga cakla talantiga jauniete jekabpils puse. Vot tikai zel ka vinas labo sirdi izmanto liekulu bars. Vika pati paliks uz ielas needusi, neka kadam kadai atteiks palidzibu. Ar naudam vinai ir parada Anatolijs Marcinkevics kad nebija ko est vika aizdeva 50 eir vinam,Ta vieta lai atdotu viktorijas naudu, vins vinu pazemoja apmeloja lai tikai neatdotu paradu.

M mega bass 10.03.2016

Jā par Viku raksta un sūdzās šie nodevēji, Marcinkēvičš, Klinta Aleksejova, un Edgars Isajevs? Kauns Edgars viņas puisis necienija pazemoja un manā priekšā Viku Žņaudza, teica ka mīl unguļ ar citām, nebija jau slikts, bet redzēju kā Vika raud un cieš dēļ viņa. Klintai Edgars onkulis, bet pati kā slampa vazājās un maukojas, viegli par viku melus, bet pašiem pagatne ir trakāka par jeb kuru citu. A Marcinkēvičs vspr slims, kritis uz galvas, pat palīgsskolas jau atmeta cerības uz viņa veselību.

A Aiga Urke 04.03.2021

Jūs ahujeli pastāstiet ka viņa Edgaru ar nazi grieza gribēja nodedzināt un Klintai tad bij 14 gadi kada mūķene par vārdiem vajag atbildēt un to ka Vika ir zagle to visi zina to pašu Edgaru cik reizes apzsguzi ka viņa logus dauzīja ar akmeni lielu un pretī stāvēja 2 mazi bērni vinu tas neatturēja viņa to akmeni iemeta ka viņa Edgara dzīvokļa durvis dedzināja