Dr Viktorija Driksmane - Ļauna attieksme

Kliedz uz pacientu, apvaino, pazemo, pēkšņi atsakās izrakstīt medikamentus, ko paciente lieto hroniski vairākus gadus, atsakās dot nosūtījumus uz izmeklējumiem, piemēram, rentgenu. Šīs ārstes dēļ netika laicīgi atklāta diagnoze, jo negribēja dot nekādus nosūtījumus un neklausījās pacientes sūdzībās. Paciente veica izmeklējumus par savu naudu šī iemesla dēļ.

M Mēnesis 30.08.2022

Sen būtu nomainījis ģimenes ārstu.Kurš tad tur vainīgs.

G Gesper 18.08.2023

Это враньё или сильно приукрашенная история. Чудесный врач! И вот что-что, направление получить никаких проблем. Был вызов скорой (скрутило живот), сестричка позвонила на следующий день, распросила, выписала необходимые анализы и направления к специалистам. Всегда звонят с напоминанием, если подходит время делать прививки(когда перешла от другого врача-изучили мою карточку и не найдя данных об одной из необходимых прививок, выписали направление на анализ по количеству антител и только потом на прививку). Да и будь она плоха, у неё не было бы такого большого количества пациентов))