Dr. Vijas Plūmes ginekoloģijas privātprakse - Ļoti nepatīkama pieredze ar Dr. Viju Plūmi.
Ļoti nepatīkama pieredze ar Dr. Viju Plūmi.
Attieksme bija nepatīkama, un daktere uz visu atbildēja un reaģēja agresīvā tonī. Aizgāju uz ikgadējo pārbaudi, jo pēdējā brīdī vajadzēja atrast pieejamu pierakstu, tā kā ikdienā neuzturos Latvijā.
Man nebija nekādu veselības sūdzību, ko arī vairākkārt uzsvēru. Taču daktere nozīmēja vairākas, manuprāt, nevajadzīgas padziļinātas analīzes, kuru kopējā summa sasniedza aptuveni 300 €. Kad pajautāju, par ko tieši veidojas šī summa, saņēmu agresīvu atbildi: “Kāpēc jūs mēģināt man ieskaidrot, ka es jūs cenšos apmānīt? Es tikai skaidroju, kas jums ir nepieciešams.”
Papildus tam daktere uzdeva vairākus jautājumus, kuriem, manuprāt, nebija nekāda sakara ar ginekoloģisko konsultāciju (ar ko nodarbojos, kādā jomā strādāju, kurā valstī dzīvoju u. c.).
Krūtis netika pārbaudītas. Sonogrāfija ilga aptuveni divas minūtes, un par tās rezultātiem netika sniegts nekāds skaidrojums vai komentārs.
Palika sajūta, ka dakterei svarīgāka ir peļņa, nevis pacienta labklājība un intereses.
Noteikti iesaku meklēt citu ārstu un šo vietu neizvēlēties.
Pievienot komentāru