Dr Tomkoviča - Neadekvata dr

Sveiki. Gribu iedrošināt visas sievietes, kuras ir saskārušās ar šo dr, rakstiet sūdzību ja viņa ir bijusi neadekvāta pret jums. Atrodotirs rīgas dz nama ar jaundzimušo šādai dr nav ko darīt pie jaunajām māmiņām. Viņa māk tik visas pazemot, visas smird, visas resnas, lieli caurumi vajag plastisko operacoju. Kā tāds dr drīkst strādāt ar jaunajām māmiņām kuras tā jau ir pārdzīvojušas, dzemdībās un rūpējas par mazulīti. Kuram vajag padomu un atbalstu nevis nicinajumu par tavu svaru, krūtīm, caurumu.

S smīkņa 19.07.2013

Vai tad nav lieli caurumi?

K Kristīne Auce 19.07.2013

smīkņa... tU VIENKĀRŠI ESI AMORĀLS KROPLIS

S smīkņa 19.07.2013

:] Kāpēc? Tev sapīgu tēmu aizskāru?

K Kristīne Auce 19.07.2013

Es tevi nedzirduuuuuuuuuu:)

P perkons1 24.02.2019

Vai tai laikā gājāt un iesniedzāt rakstisku sūdzību. Manā gadījumā ārste arī pārkāpa visas normas, iepriekš par to nebiju interesējusies, bet atklājas, ka pret daudzām sievietēm viņa nepieļaujami izturas.