www.sudzibas.lv Dr. Tirāne Slikts serviss

Dr. Tirāne - Slikts serviss

Nekad neesmu rakstījusi sūdzības, bet šoreiz kluset nevaru. Vakar biju pie Dr. Tirānes (otru reizi). Es gaidīju 1,5 stundu! un kad ienācu pie viņas nedzirdēju ne atvainojiet..neko pilnīgi un šāda attieksme par 45€ par 10. min. īsu sarunu un 1. recepti. Bet tas nav viss. Nelaipnība un sliktas manēras, uzrunāšana uz "tu" un "meitene" un citi apvainojošie komentāri. Piemēram, es teicu, kā pēc jaunam zālem pan paradījas furunkula tipa lieta un viņa ziniet ko atbildēja.."Nē tas nav saistīts. Varbūt jums vienkārši ir jānomazgājas?" Es biju šokā! Un visas konsultācijas laika viņa izrāda pilnīgu neinteresi un nelaipnību, atbildēja uz maniem jautājumiem īsi un bija tāda sajūta kā viņa vispār negrib neko darit. Bet tā gaidīšana! Cita sieviete gaidīja 2. stundas! Uz recepcijas teica, kā tā ir tikai šodien, bet man vismaz tā jau ir 2. reize. Pirmo reizi gaidīju mazāk bet arī īlgak nekā parasta poliklīnikā. Vēl viena sieviete kura sedēja tepat blakus, teica kā viņa bija jau 3. reizes pie dakteres un katru reizi īlgi gaidīja. Nenāciet pie viņas..tāda attieksme par 45€ par vizīti ir vienkārši krāpšan

I

""meitene" un citi apvainojošie komentāri" - ja mani nosauktu par meiteni, es noteikti apvainotos.
"Varbūt jums vienkārši ir jānomazgājas?" Es biju šokā!" - ja mazgāšanās Innai izsauc šoku, negribētos ar viņu uzturēties vienā telpā.
"Uz recepcijas teica" - tā daktere pieņem viesnīcā? Poliklīnikās ir reģistratūras.
Pieļauju, ka sūdzība ir pamatota, taču Innai noteiktu vajadzētu iemācīties formulēt savas domas, pirms izlikt tās publiski.

I Inese Star 30.10.2017

Es noformulēju savas domas diezgan konkrēti. Jā jūs nesaprotat, tā ir jūsu problēma un analitiskas domāšanas trukums.

I Inese Star 30.10.2017

Uzruna uz ''meitene'' un ''tu'' nav pieļaujama. Recepcijas nav tikai viesnīcās, bet jā jūs arpus Latvijas nekur nebijat, jūs par to laikam nezinat.