Dr. Sūnīte - Nekompetence

Nekompetentākā ginekoloģe kādu man ir nācies sastapt. Diemžēl nācās apmeklēt šo "ārsti", jo viņa aizvietoja manu ginekoloģi. Nespēj apskates laikā atrast bērna sirdstoņus (30. Nedēļā) , dusmīgi pajautā, vai es vispār to bērnu jūtu! Kad atbildēju, ka kustības jūtamas visu laiku, paskatījās asins analīzēs. Nepievēršot uzmanību, ka hemoglobīns ir labs, pievērsās tikai tam, ka ir pazemināts feritīns. Nosauca par anēmiķi un, ka tāpēc jau mans bērns tā spārdoties, ka smokot nost! Kā var tik neprofesionāli lasīt analīžu rezultātus un izteikt tādus apgalvojumus!? ! Jāpiebilst, ka šis man nav pirmais bērns un ar pirmo situācija bija līdzīga, tikai visi ārsti apgalvoja, ka nav vērts pārāk uztraukties un bērniņš ir pilnīgi vesels. Sūnīte dusmās centās iegalvot, ka nekādos citos veidos situāciju nav iespējams uzlabot, kā tikai laižot vēnā tieši viņas noteiktās dārgās zāles. Apskates laikā neizmērīja asinsspiedienu un pat nenosvēra. Nosūtījumus uz analīzēm un Usg iespējams saņemt tikai ar izprasīšanu, lai gan mana ārste to viņai iepriekš ir norādījusi. Ja šis būtu mans pirmais bērns un mana nervu sistēma - mazāk stabila, droši vien no kabineta būtu iznākusi noraudāJusies nevis dusmīga. Nevienai nenovēlu nokļūt šīs "ārstes" rokās!

Komentāri (2)

BondsBonds 27.01.2020

Jāiet pie cita ārsta.

L Lizzy8 22.02.2020

Es nesaprotu kā viņa vēl strādā. Nu tiešām briesmīga ārste. Arī man vissliktākā pieredze. Viņa vienmēr kavēja un tā attieksme. Katru reizi kā man vajadzēja iet tā pacelās asinsspiediens un tā kā viņai maz klientes un daudz brīva laika, man ik pa divām nedēļām vajadzēja pie viņas. Biju jauna un dumja, tagad uzreiz mainītu ārstu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes