www.sudzibas.lv Dr. Solomatina acu centrs лазерная коррекция зрения

Solomatina acu centrs - лазерная коррекция зрения

Прошу откликнуться тех, кто делал лазерную коррекцию зрения у доктора Соломатина.
Напишите, пожалуйста, довольны ли вы результатом? А то я никак не могу решиться на операцию, а спросить не у кого. Заранее спасибо.

J

к Клиентка 11.06.2008

Я делала в декабре и осталась очень довольна, хотя тоже сперва не могла решиться и было очень страшно. Зато вместо -6, 5 теперь идеальное (тьфу-тьфу-тьфу) зрение на оба глаза. Удачи Вам!

L Laura 11.06.2008

Es arī varu teikt visu to labāko, taisīju operāciju 2004.gadā un manas jaunās acis vēl aizvien kalpo godam. Dakteris Salomatins vienkārši ir superīgs cilvēks. Un šķiet, ka arī kā ārsts viņš ir vislabākais.

ž ŽannaPlīta 13.05.2009

Es ari esmu taisijusi operaciju Solomatina centra opereja daktere Gertnere esmu ļoti pateiciga šiem arstiem!Man bija -13 un-14 nu es redzu perfekti un esmu aizmirsusi par brillem!

J josivs 13.05.2009

VAlsts valodā uzrakstīt nevari?!

M Murka 13.05.2009

Josivs, beidz lūdzu visur rakstīt savus stulbus komentārus. Nepatīk-nelasi. Baigais naida kurinātājs.

B bargālēdija 13.05.2009

Mani arī interesēja šāda informācija, nu jūtos drošāk, ka jāmēgina...Josiv, šeit cilveki par nopietnām lietām diskutē un valodai nav nozimes, nekasies!!!

J josivs 13.05.2009

Valsts valodai ir liela nozīme, meitenes:D

T Tanja 19.07.2009

17.07.2009 делала лазерную коррекцию зрения в клиннике доктора Соломатина. Зрение было
-8 и -7.75. Операцию делала доктор Гертнере. Я очень довольна отношением мед. персонала и, конечно же, просто в восторге от результата!

S sanita 17.09.2009

Man lazerkorekciju veica pag. gada novembri.it ka veiksmigi, redzu labi, tachu vienai acij ir radzenes iekaisums. Neejiet pie dr. Malinovskas-strada pavirshi, neko ipashi nepaskaidrojot. Radzenes iekaisuma del versos pie citas acu arstes, kura pazinoja, ka to dazreiz jaarstejot pat gadiem...

K Kitija 26.11.2009

Es operāciju veicu pirms gada, tagad daļēji nožēloju, pēc gada tikai pateica, ka ir problēmas ar tīkleni, tāpēc miglaini redzu, tumsā redze sliktāka un neredzu es arī uz 100%, sausas acis - grauž, sajūta, ka gružiem pilnas, asaro, ārti nogurst, ir apsārtušas. Ir zināmi veismīgi gadījumi, tāpēc arī izlēmu veikt, bet es laikam esmu pieskaitāma pie visneveiksmīgākajiem... Ja būtu zinājusi, ka būs tā, nebūtu taisijusi..

I inta.amelska 24.03.2023

Neesiet vienīgā, es jau ceturto gadu dzīvoju patstāvīgas stiprās sāpēs, bet griežoties pie dr. I.Solomatina, atbilde bija graujoša, varbūt Jums ir ostroohondroze, attieksme familiāre, kas robežojas ar ņirgāšanos un vel 65 eiro jāsamaksā.

R Rudzpuķe 28.12.2011

Es operāciju veicu 2011.gada beigās, tikko - un ar rezultātu esmu apmierināta, bet mazliet pārsteigta par paviršo attieksmi. Izmeklēšanā man iepilināja pilienus, nebrīdinot, ka nevarēšu lasīt un strādāt ar datoru visu dienu - aizmirsās pateikt laikam. Daktere Gertnere strādā ļoti ātri, uz jautājumiem atbild strupi, dažreiz neizsmeļoši, un vizītes beigās attieksme bija pat noraidoša, apmēram - nu viss kārtībā, čau. Kopumā rodas nu ļoti steidzīgs iespaids. Protams, labi, ka viss kārtībā, bet man liekas, ka pacienta jautājumi par acu operāciju un rehabilitāciju ir pietiekoši svarīgi, lai neskrietu galopā...

C Cirulitis 26.11.2015

Izlasot atsauksmes, man prieks, ka tik daudziem ir labas un pozitīvas atsauksmes...
Bet es gribētu teikt, ka ir arī cilvēki, kam tā nav paveicies...veicu operāciju 2015.gada 5.martā. Acīm bija apmēram nepilnas -3 dioptrijas ar astigmātismu, ar brillēm jau biju saradusi, bet tomēr sapnis par lielisku redzi bez papildus rīkiem vēl bija saglabājies... Redzes lāzerkorekciju ar FemtoLasik metodi veicu Dr. Solomatina acu centrā.Pēc nonākšanas mājās gāju pagulēt, acis grauza, gaismas avoti radīja “migliņas” efektu. Nākamās dienas izmeklēšanā man teica, ka redzei 100% asums, tāda “migliņa” vēl pludināja daudzas kontūras, šis efekts saglabājās apmēram mēnesi un arī vēl pēc astoņiem mēnešiem to mazliet izjūtu. Esmu gājusi arī uz pēcoperācijas pārbaudēm, pildījusi visus ārstes J.Gertneres norādījumus, pagājuši astoņi mēneši pēc operācijas, bet es nevaru priecāties par labo redzi...godīgi sakot es esmu šokā ...! Skatoties attālāk es vairs nevaru skaidri saskatīt uzrakstus, cilvēku sejas - acis. Kontūras zariem it kā dubultojas. Ārste teica, ka pie visa jāpierod, bet kā var pierast - ja vienkārši grūti saskatīt, redzēt to - ko iepriekš ar briļļu palīdzību esmu redzējusi skaidri...par krēslu nemaz nerunājot! Jautājot, kāpēc tā...? Skanēja atbilde, redze ir izkoriģēta par 100% un viss...vispār nemaz nedzirdot, ko es saku - ka nav labi ar redzi! Grūti ir samierināties ar tādu redzi...un tagad man ir jāsaprot, kas un kā man var palīdzēt...tāpēc pieņemot šādu lēmumu par acu lāzeroperāciju iesaku vispirms vēlreiz visu rūpīgi pārdomāt!

J Juris 01.02.2018

Kā šodien ar redzi? Vai tiki ar klīniku kkadā skaidrībā? Papildus korekcija vai kkada cita veida pretīm nākšana?

R Regina07 15.12.2018

Cirulītis,ka jums ar redzi?

C Cirulitis 26.11.2015

M melissa1 02.05.2019

Только негативное мнение те сложилось о клиники Соломатина ,в шоке с проверки ,цены самые дорогие в Риге,с людьми на проверке как с конвейером обращаются ,лечение конкретного нет,не советую вообще тратить свои нервы,деньги

I inta.amelska 24.03.2023

Begite ottuda poka ne pozdna! :(