Dr. Solomatina acu centrs, redzes korekcija, diagnostika - Slikts serviss, krāpšana

Dr. Solomatina acu centra darbības rezultātā mans tēvs zaudēja redzi vienai acij. Konsultācijā teica, ka redzes nervs nav bojāts un var taisīt operāciju. 2019 gada pavasarī veica ļoti sāpīgu un nepatīkamu operāciju, kuras rezultātā ievadīa acī lēcu. Pēc pāris dienām lēcu tomēr nācās izņemt, neko nepaskaidrojot. Gala rezultāts - aklums uz vienu aci, bojāts nervs un neatgriezeniska redzes zaudēšana.
Operācijas un konsultācijas kopsummā izmaksāja vairāk kā 1000 Eiro. Klusums un visi gali ūdenī. Vienīgais ko nožēloju, ka nebiju līdzās savam tēvam, kurš visticamāk tika piemānīts. Līgumā arī ir iekļauts punkts, par to, ka klīnika nenes nekādu atbildību. Tiešām!? Kas tad ir viņu atbildība? Prieks, ja citiem paveicās un nebija problēmas, bet mans tēvs gāja cauri ellei un viņš neiebilda, jo uzticējās šiem dakteriem, kuri reklamē sevi kā speciālistus un profesorus! Kur ir atbildība pret to kas paveikts?

01.06.2022

B Bez vārda vārds 01.06.2022

Neviens neparko nenesīs atbildību. Arī kad tu būsi slimnīcā, būs jāparaksta dokumenti par piekrišanu. Un,ka TU piekrīti medicīniskajām manipulācijām. Un medicīnā nekas netiek garantēts. Ne redze ne dzīvība. Līdz ar to, ir tā kā ir. Gados veciem cilvēkiem ja paveicās, tad ir un būs veselība, ja ne, tad ne. Tāda dzīve.