Dr. Olga Ivanovska osteopāts - Briesmīga attieksme

Aizejot ar mazu zīdaini uz konsultāciju, kas maksā 50 eur, varētu gaidīt normālāku attieksmi pret pacientu.
Pirmkārt, man radās sajūta, ka Ivanovska vispār knapi saprot latviski, par ko tad viņa varēja informēt, lai man nebūtu jārunā pa tukšo un viņai nebūtu jāizliekas, ka saprot vai arī jāignorē teiktais. Priekš tam ir arī viņas asistente, kas var palīdzēt patulkot, ja būtu nepieciešamība.
Otrkārt, man atnākot uz vizīti, tā kā tomēr gribētos, lai ārsts ar mani cilvēcīgi sasveicinās un izjautā par sūdzībām, te tā nebija.
Treškārt, norādīt cik daudz viņa laiku patērējusi ("veselu stundu"!), strādājot ar manu bērnu, nav ētiski, ja es vienkārši apjautājos, vai varu gaidīt kādus uzlabojumus. Galu galā Ivanovska taču nedomā tāpat vien sēdēt un iekasēt naudiņu, ko?
Ceturtkārt, tas gan vairāk attiecas uz asistenti, kādas 10 reizes atkārtojot bērna tiešām vienkāršo uzvārdu un beigās viņai pašai pareizi to pa burtiem nosaucot, galu galā saņemu čeku ar kļūdaini uzrakstītu uzvārdu. Paldies, atpakaļ kļūdu vairs negāju labot.
Piektkārt, un tas laikam pats galvenais, šī osteopāte tiešām neizrādīja interesi bērnam palīdzēt, likās pavisam vienaldzīga un vēsa. Par uzlabojumiem runās ielaisties vispār nevēlējās, no kā sapratu, ka viņa vienkārši nevar palīdzēt, tikai negrib to skaidri un gaiši pateikt. Lieki teikt, ka zīdainim arī pie viņas nepatika, kas izpaudās raudāšanā un Ivanovskas pārliecībā, ka bērns noteikti grib ēst un cits iemesls nemaz nav iespējams.
Esmu bijusi pie daudziem ārstiem - labākiem, sliktākiem, laipnākiem, ne tik laipniem utt., bet šoreiz jūtos patiešām kā ar aukstu ūdeni aplieta.

C critical thinker 26.10.2016

osteopāts nav ārsts. bet pūšļotājs. nākamreiz to naudu labāk atdodiet man.