www.sudzibas.lv Dr. Nellija Seimuškina Ginekologs/ Dr. Kremneva Privatklinika SIA Врач с ущербным знанием своего дела!

Dr. Nellija Seimuškina Ginekologs/ Dr. Kremneva Privatklinika SIA - Врач с ущербным знанием своего дела!

Самый некомпетентный «гинеколог» Dr.Nellija Seimuškina. Не советую с ней связываться! Кроме того, как «поставить спираль», она ничего другого не знает! И не информирует ни о чем другом. (Я пришла совсем по другому вопросу.) Частная клиника а сервис как в государственной поликлинике! Надо самим названивать в клинику что бы выяснять все обстоятельства. Ждите результатов анализов месяц-другой, и не факт, что вы получите обратную связь. Общение с таким врачом ужасает, ведь даже в частной клинике нет гарантии получения правильного лечения! Выбирайте врача со стажем и знанием своего дела а не коммерческим «врачом» продавцом.

A Applepie11 30.04.2022

Тоже была у этой женщины врача. Много было с ней неприятных моментов.

M Mazāaa122 12.08.2022

Pilnīgi piekrītu.Arī neiesaku Dr. Nelliju Seimuškinu. Par analīzēm nekādas reakcijas, kuras nebija labas un arī jazvana jāatgādina,lai izdara solīto. Pavirša ārste, kas lidinās mākoņos.

J Jelena Karatajeva 05.09.2023

Man pašam tā bija. Nellija Seimuškina vietnē WhatsApp rakstīja, ka salauza savu tālruni un tāpēc analīzes rezultātus nevarēja apstiprināt mēnesi. Ārsts melo un neārstē. Un jums ir jābūt uzmanīgiem, jo ​​viņa konsultē grūtniecēm! Es nevaru iedomāties, ko viņa tur varētu ieteikt topošajām māmiņām. vispār esiet uzmanīgi! Nellija Seimuškina nav ārste, bet gan pārdevēja!

S Sandra__K 05.09.2023

Ļoti jauka un zinosa savā profesijā. Prot strādāt ar cilvēkiem un informē par steidzamiem analīžu rezultātiem

J Jelena Karatajeva 05.09.2023

vai nu tu esi viņas draugs, vai tev vienkārši ir paveicies, bet, cik es zinu no viņas vides, nav neviena klienta, kurš būtu apmierināts ar viņu. un tur bija mana māsa. viņa arī ieteica spirāli. un atkal preču pārdošana. Nellija Seimuškina vienkārši neprot neko citu. Man pat ir aizdomas, ka viņa ir beigusi universitāti?

S Sandra__K 06.09.2023

Esmu kliente. Nav neviena slikta vārda ko pateikt. Acīmredzot te vaina klientā

A Applepie11 05.09.2023

Piekrītu!

A Applepie11 05.09.2023

Согласна со всеми негативными комментариями. Забывала мне выписывать электронные рецепты, не звонила, чтобы сказать, какие у меня анализы. Когда звонила я, трубки не брала. На многие мои вопросы ответы не знала, не направила меня на анализ, который был очевиден и тд. Вообще не профессионал своего дела, ни капли.

J Jelena Karatajeva 06.09.2023

Jums ir visas tiesības paust savu viedokli tāpat kā man savu, bet jums nav tiesību apgalvot, ka tā ir klienta kļūda. Lasiet citus komentārus. Klienti nesaņēma vēlamo rezultātu un vai tā ir viņu vaina? Tad man nav šaubu, ka jūs saņēmāt savu pienācīgo konsultantu :)