L Lita 02.08.2010

Pati Martinsone man īsti nepatika, un viņa arī laikam vairs nepieņem, bet visi citi ārsti, pie kuriem es tur esmu bijusi, bija ļoti labi un zinoši. Ja vajadzēs, iešu vēl.

Z Zane 18.08.2010

Cik cilvēki tik viedokļi, arī apmeklēju šo doktorātu un neredzu iemeslu sūdzēties, parasti jau kā kritiķi un "nolicēji " uzdarbojās konkureti vai tiem kam nekad nekas nav pa prātam, gribētos domāt, ka savu darbu darat tik pat labi cik prasat no citiem...
Un runājot par dakteri Martinsoni, stāsts ir pavisam vienkāršs, pirms ~ 10 gadiem, kad citi ārsti bija mani jau "noraktījuši", tad Martinsone bija tā, kas mani izvilka un lika cīnīties un ja man rodas kādas problēmas, tad eju tieši pie viņas, tā kā Lita būsi pārcentusies savos izteikumos, jo visticamāk, ka dakteri nemaz neesi redzējusi.

D daiguce 23.08.2010

Dr. Martinsone un viņas doktorāta darbības koncepcijas pamatu pamats - pēc iespējas vairāk naudas izspiest no pacientiem, pēc iespejas mazāk maksāt darbiniekiem.

I Iveta 07.09.2010

Izlasot visu, ko cilvēki raksta par šo doktorātu, ir pamats domāt, ka šis uzņēmums ir daudz grēkojis. Ne velti cilvēki tik daudz raksta. Labāk tomēr pameklēšu citu medicīnas iestādi

T tā ir 26.10.2010

doktorāta mājaslapā pie speciālistiem atradu divus - neiroķirurgu un hipnoterapeitu, kaut gan cenrādī tiek piedāvāti plaši pakalpojumi. Kaut kā tā bilde nelīmējas kopā. Neizdevās man atrast ne arodārstu, ne ģimenes ārstu uzvārdus. Man šis uzņēmums atgādina kaktu kantori, kas neatbilst vispārējām ambulatoru ārstniecības iestāžu prasībām. Izpētīju mājas lapu un tā arī neguvu pāliecību, ka šeit saņemšu solītos pakalpojumus.

L lude 26.10.2010

Pilnībā piekrītu, un vēl piedevām, gatavojiet jau laicīgi slimības vēstures kopiju, jo es to jau gaidu vairāk kā gadu:). Lai gan gāju, zvanīju, lūdzos un draudēju, bet nekā:). Reģistratūrā strādā sazin, kas!!! Jābrīnās, ka ar tādu apkalpošanu vēl tas kantoris turās:)

I Iveta 27.10.2010

Ja Jums neizsniedz slimības vēstures izrakstu - griežieties ar iesniegumu Veselības inspekcijā. Tur ātri tiek galā ar tādiem kaktu kantoriem

T tā ir 10.12.2010

Saktos, ka ar šo doktorātu daži apdrošinātāji savu sadarbību jau ir pārtaukuši. No vairākiem sarakstiem šis kantoris jau ir pazudis.

D Daina 13.06.2011

citu zināšanai - daktere Martisone uzdarbojas arī ārstu praksē Veselības studija OVP - UZMANIETIES!!! Sevišķi modri esiet tie, kuriem ir apdrošināšanas polises

L labaisdarbs 25.02.2014

Veselības studija&Martinsone atkal jau aizbēgusi no Braslas ielas. Uzdarbošanās laikam turpinās kādā citā vietā