Marina Žiļica - Tikai nauda

Gribeeju pabridinaat. Jau apmēram trīs gadus esmu pie Dr. Žiļičas, Drelinos pieņem. Tiko pec slimnicas eju pie dakteres ar mērķi iegūt konsultāciju par veselibas interesējošiem jautājumiem.Pierakstos vizite, atnaaku laicīgi. Daktere pieņem mani knapi 5min, ātri ātri sakope kopijas, iekasē tikai naudu , un ees aizeju ar 100jaut atpakaļ. Gribēju izsaukt dakteri uz mājas vizīti pie savas mammas kurai 78gadi, bet daktere zvanot tikai. Vai buss nauda, ka atnāks, bet uzreiz nauda. ES jau nesaku ka ees nemaksasu, bet tā attieksme. Pirmais ko saka nauda buss. Vienkārši skumīgi, agrāk dakters bija goda vārdā.

F femida group 09.06.2015

Ja, man SI ārstē ari bija vienu gadu, pēc pars vizītēm sapratu. Ka zināšanas ir nulle. Un aizgājuši prom.

T tante 25.04.2016

Pilnīgi piekrītu - aī man bija jāiziet šis ceļš. Par citu ;-Ārstu viedokli nedr;ikst ieminēties. Ļoti nepieredzējusi un paštaisna. Sarunas - vispār nevedas.

U unbias 10.05.2016

NAV KO ZŪDĪTIES - VAJAG ZIŅOT VISĀM ATBILDĪGAJĀM IESTĀDĒM, KĀDU PATVAĻU UN RUPJU - NESMAKLJUTĪGU IZTURĒŠANOS MARINA ŽIĻIČA - JAUNA NEPIEREDZĒJUSI ĢIMENES DAKTERE ATĻAIUJAS SAVĀ PAŠNODARBINĀTAJĀ UZŅĒMUMĀ PRET PACIENTIEM UN KOLĒĢIEM!
VIŅAS IESTĀDE,- TRĪSISTABU DZĪVOKLIS, KO VIŅAI IZNOMĀ VESELĪBAS CENTRS PĻAVNIEKI, VISPĀR NEMAZ NEATBILST BŪVVALDES PRASĪBĀM!
NAV INVALĪDU UZBRAUKTUVES, NAV ARĪ TUALETES CILVĒKIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM!

K katunja 09.06.2015

Daktere Marina Žiļica ir ļoti atbildīga un zinoša savā jomā!!!
es Jums noteikti nepiekritu. Jā, viņa apkalpo ļoti atri, bet ja jums ir jautajumi, tad tos jauzdot, nevis sedēt un gaidit ka daktere uznimes kas jums vēl sāp..Es vienmēr saņemu atbildes uz visiem jautājumiem.
Mana visa ģimene ir pie dakteres Marinas Žiļicas, pat 8. un 3. g. bērni. Bērnus viņa īpaši rupīgi apkalpo, bija pat atbraukusi uz mājās vizīti pec sava darba laika!
Bet ja runa ir par ārsta maksajuma vizit, tad noteikti jebkuram ārstam būs tads jautājums, jo tā mājās vizīte maksa 22 eiro, diemžēl nekatrs to var sev atļaut. parasti ātra palīdzība neprasa par naudu, vnk izraksta jums kvīti par 40 eiro...sauciet tos!!!

T tante 25.04.2016

Katram savs viedoklis un personīhā attieksme - tas viss ir tikai normāli.
Man viņa nepatīk kā cilvēks - tās nozīmē, ka pie tāda ārsta es nevaru palikt!

T tante 25.04.2016

Gribas jautāt, vai tā speciāliste?
Nav jau tās jomas ģimenes dakterim, kā vien - mūs nabadziņus apkalpot,
Tāpēc jau nevajag mums par pasaules pamesliem likt sajuusties katru reizi, ka ar dakterīti esam spiestisatikties.

U unbias 11.05.2016

CITĒJU: "Daktere Marina Žiļica ir ļoti atbildīga un zinoša savā jomā!!!"
:))
SAVĀ JOMĀ VRBŪT, KA viņaIR ĪSTS KORIFEJS.
BET MEDICĪNĀ NOTIKTI VIŅAI NAV VIETAS!!!

U unbias 08.05.2016

Par bērniem no mazdrošināto ģimenēm tiek regulāri sūtītas vēstules uz bāriņtiesu par mazāko "nepaklausību"!
Kaimiņos ģimenei atņēma 8 bērnus, Nu bija ūzēdusies uz ģimeni, kiurā bērne miris, bet tie savlaicīgi nomainīja ģimenes ārstu. Ir ģimene, kur ārste gadus vecai meitenei ar garīgu atpalicību "krīt virsū" par to, ka mammai ir iedota DNL, kaut gan sieviete strādā smagu darbu un tāpēc ir slima. Bērns acis ieplētis skatās un klausās, kā daktere meiteni rāj par viņas mammu - vai tas ir juridski pieļaujams?!

G gabby78 12.05.2016

Esmu neapmierināta , nebiju domājusi ka Marina Žiličā ir tik rupja ārste, ar steigu rakstīšos projām no viņas, tapat īstu palīdzību un sapratni pa šiem diviem gadiem no viņas puses nēesmu saņēmusi. Un arī vieta neapmierina, kaut kāds dzīvoklis, kurā nav normāli apstākļi.
paldies, cilvekiem kuri atvēra acis!!!!

V Voldemars Slisans 18.06.2016

daktere Marina ir laba daktere,profesionāla,laipna !kā ģimenes ārste manai ģimenei ir jau vairākus gadus,esam apmierināti.Medmāsiņas ari vienmēr ir bijušas laipnas gan klātienē ,gan sazvanoties.Nu ja kādam daktere neapmierina-ejiet meklēt citu dakteri.Gimenes ārste nevar būt 100% specialiste par visu cilvēka ķermeni,tāpēc Jūsu ,tantiņu,ilgajos pekstiņos viņai nav ilgi jāklausās,bet gan jādod nosūtijums pie pareizā specialista.!
Veiksmi un panākumus ,galvenais izturību dakteritei no Jums kašķiem visās jomās-autobusos,veikalos sadzivē un dzivē!

Labdien!
Man ir neārstājams vēzis 4. stadijā ar metastāzēm.Pirms gada tika ielikta nefrostoma un izrakstoties no slimnīcas tiku nosūtīts pie ģiimenes ārstes,lai nosūta uz ārstu ekspertīzes komisiju invaliditātes grupas piešķiršanai. Daktere Marina Žiļiča pateica,ka to var darīt tikai pēc 6 mēnešiem.Atnākot mājās,atradu datorā informāciju,ka manā gadījumā nav jāgaida 6 mēneši. Nākošā dienā atkal aizgāju pie dakt. Žiļičas,pateicu,ka man nav jāgaida 6 mēneši.Viņa aibildēja,ka tādā gadījumā ar manu pieprasījumu.Kad pajautāju,vai viņa to vakar nezināja,atbilde nesekoja.Protams,nosūtījumu uz ekspertīzes komisiju izrakstīja.
Pēdējā laikā ļoti slikti varu gulēt. Dakt. Žiliča man bija izrakstījusi miega zāles-Hipnogen. Nupat biju Onkolloģijas centra paliatīvās aprūpes nodaļā.Pasūdzējos,ka Hipnogen maz palīdz. Izraksta -ekspertīzes sadaļā par rekomendācijām kā miega līdzeklis tika rekomendētas tabletes Diazepami 5mg. Bet dakt Žiļiča to atsakās izrakstīt.Un punkts!!!
Noteikti,kaut gan dzīvot man palicis maz,mainīšu ģimenes ārstu.