www.sudzibas.lv Dr. Marina Žiļiča семейный врач

Marina Žiļica - семейный врач

Абсолютно беспардонная врачиха. Marina Žiļica плевать хотела на всех своих пациентов. Я понимаю, что домашние визиты приносят больше денег, но если на дверях и на её листовках написано что острый час с 11-13.00, то люди расчитывают на это, а не упираются в 12.30 в закрытые двери. ок. звоню на телефон, где мне говорят, что врач уходит на обходы, и вообще надо было приходить к 11.00
вот что мне делать в пятницу? мучиться с кашлем и хрипами до понедельника или бежать в поликлинику или больницу при наличии чёртова семейного врача.............

P

T tante 25.04.2016

Marina žiļiča - mūsu ģimenes daktere neko negib klausīties, bet savu sakāmo tikai ātrti nober un liek, lai ātri dod naudu un atbrīvo kabinetu. Neko no viņas nevar saprast,. Dzird tikai, ka tādu un citādi ministru noteikumu un kontroles viņu apdraud no visām pusēm!
Ne nu tik ļauni - nekā. Citi ārsti normāli strādā konsult;e - te kā uz sada vietu jāiet - pārmetumus klausīties.
Bet mums - pensionāriem, kas pavisam švaki uz kājām, tālu aiziet grūti - tā nu ar savējo samierinamies.

R Raimonds Beņķis 06.12.2023

Mūsu Daktere Marina Žiļiča IR pate labākā daktere , Ļoti rūpīga centīga Godīga Saprotoša , Labāka Latvijā nav , Ļoti uzmanīgi visam seko līdz un nepieciešamības gadījumā izraksta visu nepieciešamo kā tas iekļauts likumā .
Es nesaprotu tos cilvēkus kuram var būt kādas sūdzības , Nu nepatīk vācaties projām meklējiet kādu raganu kas Jūs ārstēs , Man 8 gadi šī daktere un manai ģimenei bērniem ļoti ļoti rūpīga un godīga un māsiņas kas viņai strādā ir ļoti atsaucīgas pieklājīgas godīgas !
Es ne kur vēl nebiju sastapies ar tik sirsnīgu dakteri un māsiņām . Patiešām ļoti sakarīgi un saprotoši !
Ar cieņu Raimonds Beņķis