www.sudzibas.lv Dr. Marina Žiļiča Nekvalitatīvs darbs

Dr. Marina Žiļiča - Nekvalitatīvs darbs

Neieteiktu nevienam, kuram rūp sava veselība iet pie šīs dakteres. Ne vienu vien reizi, esmu saskārusies ar to, ka viņa īsti nezin, ko darīt, kā palīdzēt un izraksta kaut kādas zāles. Kā piemēram, pirms nedēļas biju pie viņas, jo biju saaukstējusies, vajadzēja atvērt slimības lapu, nebiju bijusi pie viņas 3 gadus. Kad slimības lapa bija atvērta, teicu viņai, ka man ilgstoši spiež galva, pat ne sāp, vienkārši spiež. (protams, es neesmu speciālists, bet, man jau šķiet, ka šādā gadījumā ir jānosūta pie kāda attiecīga speciālista, lai varētu izskatīt dziļāk attiecīgo kaiti) viņa mani nenosūtīja ne pie kāda speciālista, izrakstīja zāles un teica, ka man tagad tās zāles ir jādzer 2 mēneši, atnākot mājās, izlasīju, ka izrakstītās zāles ir pret reiboņiem. Man pat tuvu nav reiboņi, kāpēc viņa man šīs zāles izrakstīja.
Pagāja nedēļa, bija atkal jāiet pie viņas, lai noslēdz slimības lapu, domāju, labi, šoreiz pati pateikšu, lai nosūta mani, viss beidzās ar to, ka nosēdēju 4 stundas rindā, kur katrs otrais cilvēks klepo, šķauda, visticamāk sēž ar temperatūru, kur es tikko atveseļojusies ļoti ātri varu saķert visu to pašu atpakaļ. Kad iegāju pir viņas, teicu, ka viņai jāsāk optimizēt šis pasākums, lai cilvēki pierakstās un nāk uz savu attiecīgo laiku, nevis sēž pus dienu baciļainā gaitenī, uz ko viņa man atcirta - “kādi, pieraksti, kādi vēl pieraksti, negribi sēdēt rindā, ej pie privātajiem ārstiem”. Beigu beigās, es biju pārskaitusies, man bija žēl sava laika, pateicu, lai noslēdz man slimības lapu un ka šī bija mana pēdējā vizīte pie viņas.
Pie šīs dakteres nevar pierakstīties, viņai ir mūžīgā dzīvā rinda, kur arī ir pilns ar maziem bērniem, kuriem arī jāsēž n-tās stundas rindā, kur ir pilns ar baciļiem.
M. Žiļiča panāca to, ka pie viņas ir par vienu pacientu mazāk.

10.12.2019