Dr. Marina Žiļiča - Naudas ieturēšana

Labdien!
Sirsnīgi pateicos Valsts Darba inspekcijai, kas Marinai Žiļičai pavēlēja mani atbrīvot no viņas ĢĀP biznesa, kurā tika pārkāpti noteikumi.
Paldies NVD un Veselības inspekcijai, kas man izskaidroja manas tiesības cīņā ar Marinas Žiļičas patvaļu.
Esmu ļoti pateicīga savām bijušajām kolēģēm, grāmatvedei, kurjeriem u.c. Paldies pacientiem, kas ir brīnišķīgi cilvēki un pelnījuši tikai to labāko - lai viņiem dzīvē veicas! Paldies par viņu labajiem vārdiem! Bez šo cilvēku atbalsta man būtu daudzkārt grūtāk panest šo laiku!.
Pateicos manai lielajai ģimenei, kas mani visu šo laiku atbalstīja.
Pateicos mani ģimenes ārstei un viņas medicīnas māsai, kas mani visu šo laiku ārstēja un nu es jau drīz jutīšos pietiekami stipra, lai dzīvotu tālāk.
Pateicos Marinai Žiļičai par gūto darba un dzīves pieredzi - šī pieredze bija visneparastākā un absurdākā visā manā līdzšinējā darba mūžā!
Bezgala pateicos!
Ar cieņu,
Edīte Garoza

U

Komentāri (2)

K Krishinjsh 18.05.2016

Šeit izsaka sūdzības par cilvēkiem nevis pateicību, esi sajaukusi portālu!

A Arvis UN 16.02.2018
Neapmierinošs ārsta darbs, vienaldzība

bezatbildība, mantkārība un viss pārējais ko var pievienot ārstam kurš pret pacientiem attiecas ar tādu attieksmi, pie kura pretīgi doties...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes