www.sudzibas.lv Dr. Liene Palmbaha Agresīva, uzbrūkoša, psiha

Dr. Liene Palmbaha - Agresīva, uzbrūkoša, psiha

Tad nu tā, ilgi domāju - rakstīt, vai tomēr nerakstīt, bet tā kā dusmas uz viņu vairāku dienu garumā nav pārgājušas, tad rakstīšu gan! Ja, tā saucamā daktere palmbaha būtu vecis, vienkārši nedomājot būtu dabūjusi pa zobiem gan par saviem tekstiem, gan par attieksmi.
Sīcis bija nobijies, par ko šī 'ķērc' uz mani un sāka raudāt, un protams atteicās rādīt sāpošo ausi, uz ko tā psihainā sāka bļaut, ja nevar nomierināt bērnu, tad jāsēž mājās.
Pēc tālāks nervozas inkvizīcijas tipa apskates, vienīgais ko saņēmām, ir antibiotiku kurss un sačakarēts garīgais. Ja riebjas bērni, tad ir jāizvēlas cita profesija.
Lieki piebilst, ka tā bija mūsu pirmā un pēdējā reizi pie šīs 'speciālistes'.
Sargiet savus bērnus!

R

donna b 08.12.2019

Nekomentesu par arsta toni un berna vaj jusu uzvedibu, bet ko jus tiesi gribejat sanemt, bez antibiotiku kursa? Konfesu karbu? Dupsa skupstisanu? Magisko vienradzi? Tas jusu teikums izklausas absurdi.

R RB 08.12.2019

Ko vēlējāmies saņemt?!? Nav saprotams?
Paskaidrošu - tikai un vienīgi kompetentu un profesionālu attieksmi!

N Noboby 08.12.2019

Raksti uz veselības ministriju iesniegumu ja uzskati ka tik tiešām situācija ir tik slikta kā apraksti jo šī nav pirmā sūdzība par šo ārsti

R RB 08.12.2019

Pateicos par ieteikumu, kā reiz, tas ir nākamais solis kurš tiks sperts!

N Noboby 09.12.2019

Mazs ieteikums, raksti ka tā ir mazu bērnu psiholoģiska terorizešana, savādāk viņi to nesapratīs

R RXX 08.12.2019

Padomājot logiski, diez vai ārstei “riebjas bērni”, bet gan tikai jūsējais, bet diemžēl savu bērnu uzvedības problēmas ir grūti uztvert objektīvi. Bet ābols no ābeles tālu nekrīt; ja jau uzdrošinaties publiskā telpā izteikt fiziskus draudus ārstam, tad Dievs vien zina, kā audzinat gimeni...:)

Jums ir bērni?!
Un ja runājam par loģiku, tad pārlasat manis rakstīto, izprotot kontekstu, kur ir izteikti draudi?!?
Tos iespējams var izlasīt tikai 'dīvānkomentētāji', kuri saviem bērniem māca sēdēt klusu, vai paciest, ja tiem dara pāri.

M Madara Zariņa 08.12.2019

Vai Jums kā mātei ir pieņemams, ka visi citi bērni ir ok, bet tikai Jūsējais riebjas!? Jūs arī pati pie tādiem ārstiem ejat?
Priecīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!

I Iron81 08.12.2019

Diemžēl, bet mūsu ģimenei ir līdzīga pieredze ar dakteri Palmbahu…
Tēlaini izsakoties, Hirosima salīdzinot ar viņu, ir pupu [slēpt]@RB - lai mazais/-ā veseļojas

S September 28.10.2020

Mūsu pieredze ar šo ārstu bija arī riebīga. Visdrīzāk cilvēkam problēmas ar nerviem. No paša sākuma daktere bija rupja. Cik es mēģināju būt pozitīva un turpināt runāt laipni, katru reizi man atbildēja tikpat rupji. Gribēju kabinetā izmazgāt rokas, jo vajadzēja no autokrēsla paņemt zīdaini. Ārste kliedza man virsū "vai jūs esat pie sevis mājās, ko?!? Man te nav 10 māsiņas, lai pēc jums sakopt! ". Atvainojos, ka neuzprasiju viņai, pirms iet pie izlietnes. Tik un tā izmazgāt rokas neatļāva, teica, ka vajadzēja to izdarīt tualetē, gaitenī. Koplietošanas tualetē man gan negribētos iet ar bērnu, kam ir divi mēneši. Visur pie citiem ārstiem mazgājam rokas un nav nekāda problēma . nu ok, nevar tad nevar. Bet cik es centos runāt ar laipni, nekas nelīdzēja. Tagad es nožēloju, ka neaizgāju prom no paša sākuma. Bērnam teica, ka izrakstīja pilienus. Nekur internetā, ne e-veselibā, vai citur neredzu tos pilienus. Uzprasīšu vēl aptiekā, vai ir kaut kas izrakstīts vispār. Garīgais pēc šī virzīta tikai sačakarēts un laiks patērēts pa velti.

A A-------K 21.01.2022

A jums tas liekas normāli skriet pie daktera mazgāt rokas, ja katrs tā darītu ka tur izskatitos - ka koplietošanas telpās miskaste. Tur mazums stav dakteres lietas un vinas kartiba, es pat sava ofisa nelaistu - mazga tolete ka visi, panem salvetes mitras nu nevar uz bujduj kaut ko darīt arī ja esi māmiņa. Es parasti ar mazo sēžu rinda un tad vot šitadas maminas kuram vienmēr jabut pirmajam un ignorējot visus citus skrien, lien un mazgā jo redz viņām vajag. Nu ne!

S September 21.01.2022

Sāksim ar to, ka mūsu ģimenes ārsts un pārējie ārsti atļauj mazgāt rokas. Bet nu ok - neatļauj un labi. Viņas kabinets - viņas noteikumi. Bet kliegt, ka nenormālai? Nē es kliedzu viņai virsū, es kā arī teicu, pat atvainojos. Pieredze ar citām māmiņām, kurām ir jābūt pirmajām nedod viņai tiesības kliegt uz manis. Pie tā visa, es zvanīju dakterei tikai tāpēc, ka nezināju, ka tas ir viņas privātais numurs. Es esmu priecīga, ka jums gāja labi. Lai tā arī iet turpmāk. Biju pie citiem ārstiem pēc tam un visi, ka viens teica "o ja.. Šo dāmu zinam. Varat tālāk neskaidrot." un jā, kad virzīta beigās Dr. Palmbahai prasīju, ja nu vajadzēs atkārtoto vizīti, kurš ir par maksu, vat nākt pie viņas, viņa uzreiz kļuva laipna. Palasiet atsauksmes be tikai te, bet visā internetā. Daudziem uz negatīva pieredze. Tā kā nevajag ne" nabaga" dakteri aizstāvēt. Ejiet pie viņas turpmāk un nestāstiet tiem, uz kuriem viņa auroja, ka viņiem nav taisnība. Jūs tos cilvēkus nezināt.

*nekliedzu viņai virsū

A A-------K 21.01.2022

Neaizstāvu dakteri, bet man vnk izraisa "pacienti" kuriem vienmēr liekas ka viņi visu var darīt un pārējie ir niecības. Tik daudz kas pieredzēts, ka skatos un brīnos cik ļoti mēs necienam sevi, citus un kur nu vel dakterus.
Es tā jau meiģinu iet uz maksas klīnikām lai tas slānis būtu mazāks, bet tā pat kādam kaut ko bišķiņ vajag un ieskrien uz 10 min, kādam jākavē un tad pārējie pieraksti tiek kavēti..
Nesaku ka Es pati esmu ideāla, bet cenšos pret pārējiem izturēties tā kā vēlās lai izturas pret mani, ja nokavēju un dakterim vajadzētu pat atteikt vizīti, lai pārējie pacienti nec iestu - Es tikai būtu par! Nevis ka meiģinam izdabāt visiem un visur. :)

S September 21.01.2022

Ticiet man, nevar visus "mest vienā čupā". Ja daktere atļaujas tādu uzvedību, tas nenozīmē, ka visi, kas ir sastopušies at tādu attieksmi, to ir pelnījuši. Un cienīt vajag ne tikai dakterus, bet arī viesmīļus, pārdevējas un pārējos. Bet, neviens cilvēks, un it īpaši ārsts, kuram pēc nosacījuma ir jābūt inteliģentam cilvēkam, nedrīkst tā uzvesties. Joprojām nožēloju, ka neatvadijos ko "dakteres" uzreiz.

A A-------K 21.01.2022

Jap :) visus vajag cienīt!

S santyx 30.08.2021

Man arī slikta pieredze. Ārste ļoti rupja un nelaipna. Pieraksts bija 9-os no rīta ,10 pāri 9-iem kabinets vēl bija ciet ,tāpēc pazvanīju ,lai noskaidrotu vai esmu pie īstā kabineta. Uz jautājumu, vai esmu pareizajā vietā, daktere uzbrūkoši attrauca-kas lasīt nemāk? Un nometa klausuli. Tā kā vizīte bija par maksu, tā nebija īstā attieksme, ko biju gaidījusi.

S September 30.08.2021

Es mēģināju zvanīt gandrīz uzreiz, kas sapratu, ka jau ir virzīta laiks, bet durvis ciet. Tā bija kļūda 😂. Zvanīju tikai tāpēc, lai pārbaudīt, vai mans pieraksts vispār ir aktuāls un daktere atnāks. Nezināju pat, ka zvanu pašai dakterei. Par maksu vai ar nosūtījumu... Kā viņai vēl vispār ir klienti?!

G Gulbenietis 30.08.2021

Es vienmēr esmu dakteru pusē, bet ar vien biežāk dakteri būtu uz psiheni jāsūta. Izplatīta problēma provincēs. Vietā likt nav ko, i runā ar tevi, kā ar suņa sūdu.

K Karina Allere 08.10.2021

Es arī biju pie šīs dakterītes ar savu viengadīgo bērniņu, attieksme tik tiešām ir drausmīga. Ļoti neiesaku iet pie viņas. Rupja un psiha. Piekrītu autorei, ka sabojāts garastāvoklis uz nedēļām.

A A-------K 21.01.2022

Mēs ar meitu ejam jau 4 gadus un mums patīk, daktere Ļoti labi dara savu darbu un tas ka ir ar stingrāku attieksmi tas nenozīmē ka dakteris slikts. Pat bērnu slimnīcas ārsti kad nonacam pirms operācijas teica, ka ja dr. palmbaha nav spējusi izārstēt tad nez vai ko varēs darīt.
Pārsvarā ko esmu ievērojusi katru reizi kad gaidam pie dakteres - tiešām katru reizi- uz durvīm rakstits Neienākt! Un visi ka viens skrien iekšā un tad arī daktere pasaka savu- lasīt mākat vai ko tādu stingrākā toni. Ja godīgi pilnīgi viņu saprotu, jo man ar būtu besis tak tie cilveki kas skrien, lien prieksa rindas pie arstiem ir tik kaitnoši un smiekligi, ja nav ārsts kas spej pateikt nenākt, nebakstīties utt - Tikai cepuri nost!
Iesim vēl un vēl :)

K karatists 21.01.2022

Novērojums par iepriekšējo komentētāju. Principā man vienalga kurš vainīgs šajā situācijā - vienkārši skats no malas. Ja kļūdos palabojiet.

1. Alise_S Profils reģistrēts speciāli lai iekomentētu tieši šeit, jo citur nekur komentāru nav vispār.
2. Ja viņai ar šo arsti viss apmierina ,tad kādos apstākļos un kapēc viņa atrada šo sūdzību? Iedomājaties jums viss apmierina ar jūsu ārstu utt vai ar jebkuru citu ar ko jums ir kādas saistības bijušas - jūs par katru cilvēku ar ko jums ir bijusi dzīve saistīta un viss apmierina ejat un meklējat sūdzības?
3. Sakarā ar šo ir skaidrs ka raksta vai nu ,pati tā arste vai nu laba paziņa utt.

A A-------K 24.01.2022

Protams ka pati daktere :) Neuzminējāt- pat ne paziņa vai draugs.
Gadu nebija bijis vajadzība iet pie LOR, un tiko bijām un pēc tam mājās sarunā ar vīru viņš ieraudzija kādas ir sūdzības,un tā kā nevienmēr viss ir tik melns kā mālē gribēju padalīties arī ar labo pieredzi.
Man personīgi ir vienalga kāds ir dakters melns/balts/pīkstoš vai pārliecināts - man galvenais lai viņš izdara labi savu darbu un tapēc gribēju padalīties arī ar4 savu pieredzi. (Un tas ka viņa nav tik slikta- tas pierāda arī no tā ka pieraksts un tikt pie viņas nav tik ātri un viegli- tā ka netikai man apmierina ;) )

I Inese Kricka 08.03.2022

Absolūti pievienojos visām negatīvajām atsauksmēm par Dr.Palmbahu! man likās/es cerēju, ka ārsti ar tik rupju un nepieņemamu attieksmi ir palikuši sabrukušajā PSRS. bail iedomāties, ka šis "cilvēks" ārstē bērnus. ļoti jūtu viņiem līdzi! nepieļaujami rupjš un asociāls speciālists, kuram darbs ar cilvēkiem [un noteikti arī dzīvniekiem] absolūti nav piemērots!

K Katerina M 15.12.2022

Labdien! Mums paveicas neaziet pie dakteres Palmbahas, no sākuma gribējām pie dakteres pierasktīties, zvanot bija rupji pateikts, ka pieraksts tikai caur internetu, kaut pie durvim ir norādīts gan tālrunis gan interneta lapa. Un precizējot dakteres uzvārdu man uzpasīja "A kāpāc tieši pie viņas? Portālā ir daudz citu dakteru." Es bija vienkārši pārsteigta, pirmo reizi redzu, ka negrib, lai cilvēki parakstītos. Nezinu vai es runāju ar pati dakteri (cilvēks bija rupjš) vai ar asistenti.
Pameklējot internetā par viņu informāciju visu sapratu, mēs tur neiesim. Paldies visiem, kas atstāj atsauces

S September 15.12.2022

Regīna Aksika pieņem bērnus no 2 gadiem 🙂

J Jakko 21.06.2023

Labdien!
Meitai mīļākā daktere. Ļoti jauka un tiešām orientēta uz rezultātu.
Tajā pašā laikā, arī izvērtē apstākļus un zāles piemēro ne tikai pēc shēmas, bet atbilstoši kopējai situācijai (vide, bērns, saslimšanas kopējā situācija, finansiālie apstākļi).
Vienkārši jāieklausās un būs labi rezultāti - veselība pirmajā vietā!

L Liene Lagutkina 06.02.2024

Daktere ir ļoti Stinga, man arī no viņas bail. Bet pie viņas ir ejot jāsagatavojas. Jāzina precīza slimošana vēsture, kādas zāles lietotas utt. Es nekad neeju pie ārstiem ar cerību, ka pret mani vai bērniem izturēsies ar “utji putji” attieksmi, un runas par dzīvi. To dara pie psihologa, kurš sniegs atbalstu un vēl visu pārējo. Viņa ir ļoti zinoša un gudra, ja viņa nespēs izārstēt slimību, tad nevarēs neviens- tas ir fakts.