www.sudzibas.lv Dr. Liene Palmbaha Agresīva, uzbrūkoša, psiha

Dr. Liene Palmbaha - Agresīva, uzbrūkoša, psiha

Tad nu tā, ilgi domāju - rakstīt, vai tomēr nerakstīt, bet tā kā dusmas uz viņu vairāku dienu garumā nav pārgājušas, tad rakstīšu gan! Ja, tā saucamā daktere palmbaha būtu vecis, vienkārši nedomājot būtu dabūjusi pa zobiem gan par saviem tekstiem, gan par attieksmi.
Sīcis bija nobijies, par ko šī 'ķērc' uz mani un sāka raudāt, un protams atteicās rādīt sāpošo ausi, uz ko tā psihainā sāka bļaut, ja nevar nomierināt bērnu, tad jāsēž mājās.
Pēc tālāks nervozas inkvizīcijas tipa apskates, vienīgais ko saņēmām, ir antibiotiku kurss un sačakarēts garīgais. Ja riebjas bērni, tad ir jāizvēlas cita profesija.
Lieki piebilst, ka tā bija mūsu pirmā un pēdējā reizi pie šīs 'speciālistes'.
Sargiet savus bērnus!

R

donna b 08.12.2019

Nekomentesu par arsta toni un berna vaj jusu uzvedibu, bet ko jus tiesi gribejat sanemt, bez antibiotiku kursa? Konfesu karbu? Dupsa skupstisanu? Magisko vienradzi? Tas jusu teikums izklausas absurdi.

R RB 08.12.2019

Ko vēlējāmies saņemt?!? Nav saprotams?
Paskaidrošu - tikai un vienīgi kompetentu un profesionālu attieksmi!

N Noboby 08.12.2019

Raksti uz veselības ministriju iesniegumu ja uzskati ka tik tiešām situācija ir tik slikta kā apraksti jo šī nav pirmā sūdzība par šo ārsti

R RB 08.12.2019

Pateicos par ieteikumu, kā reiz, tas ir nākamais solis kurš tiks sperts!

N Noboby 09.12.2019

Mazs ieteikums, raksti ka tā ir mazu bērnu psiholoģiska terorizešana, savādāk viņi to nesapratīs

R RXX 08.12.2019

Padomājot logiski, diez vai ārstei “riebjas bērni”, bet gan tikai jūsējais, bet diemžēl savu bērnu uzvedības problēmas ir grūti uztvert objektīvi. Bet ābols no ābeles tālu nekrīt; ja jau uzdrošinaties publiskā telpā izteikt fiziskus draudus ārstam, tad Dievs vien zina, kā audzinat gimeni...:)

Jums ir bērni?!
Un ja runājam par loģiku, tad pārlasat manis rakstīto, izprotot kontekstu, kur ir izteikti draudi?!?
Tos iespējams var izlasīt tikai 'dīvānkomentētāji', kuri saviem bērniem māca sēdēt klusu, vai paciest, ja tiem dara pāri.

M Madara Zariņa 08.12.2019

Vai Jums kā mātei ir pieņemams, ka visi citi bērni ir ok, bet tikai Jūsējais riebjas!? Jūs arī pati pie tādiem ārstiem ejat?
Priecīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!

I Iron81 08.12.2019

Diemžēl, bet mūsu ģimenei ir līdzīga pieredze ar dakteri Palmbahu…
Tēlaini izsakoties, Hirosima salīdzinot ar viņu, ir pupu [slēpt]@RB - lai mazais/-ā veseļojas