www.sudzibas.lv Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse Ужасный сервис и цены

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Ужасный сервис и цены

Записались к самой Юлии. Удалила зуб мудрости за 5 минут в спешке и очень грубой форме ничего не сказав и не объяснив. Затем выставили счет в 300 евро. На сайте пишут что удаление зуба мудрости 60 евро.. Скрывают и врут про цены. Администраторы и сами врачи одинаковые. У них цель главная первая это заработать. Ужасно, такая клиника должна срочно закрыться.

27.05.2022

J

E ELLIO 27.05.2022

Jums gudrības zobu izrāva piecās minūtēs. Vai tas bija par ātru? Gribējāt lai rauj 2 stundas?
Ne Jūs praksi izveidojāt, ne Jūs to slēgsiet ciet. Atradušies komandieri.

B busim_laipni 06.06.2022

IZSMIEKLS nevis zobārstniecības kantoris. NAV DIENNAKTS! VIŅI STRĀDĀ TIKAI NO 08⁰⁰! parastā darba laikā! Un cenas ir visaugstākās. Labāk iet uz Stomatoloģijas institūts plkst 08⁰⁰. Drausmīga attieksme, necilvēki! Šitā reklamēties un kad naktī sāp un jāsauc ātrā palīdzība, tad Jūlijai Katkēvičai ir pie vienas vietas, viņai vienalga ka jums sāp, viņa tikai pelna naudu!

E ELLIO 11.06.2022

Pie Jūsu zobu sāpēm nav vainojams zobārsts, bet jūs pats. Tikai Jūsu nolaidība.

B busim_laipni 06.06.2022

TIECIET VISĀM SLIKTAJĀM ATSAUKSMĒM! NEKAD NELABOJIET ZOBUS ŠEIT!