Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - slikts serviss

Laboju priekšējo zobu, bija nolūzis neliels gabaliņš plombai zoba apakšdaļā, rezultātā no mazas problēmas saņēmu lielāko - vizuālo defektu, sākumā tā bija rieva ar vilni uz zoba. Tā kā pēc maniem uzskatiem vilnis ir pieņemams uz matiem, nevis uz zobiem, izteicu pretenziju ārstei. Pēc pretenzijas ārste mēģināja labot situāciju, bet rezultāts vēl pasliktinājās. Tagad pēc izskata izveidots kārtīgs kariesa caurums starp zobiem:) rīt iešu pārtaisīt plombu pie cita ārsta, jo spēkā cīnīties ar jūliju vairs nav... Ieteikumus j. Katkevičai - ja vel nav pa spēkam kāds darbs, varbūt labāk to neuzņemties? Kā arī pirms mēģināt kaut ko nogriezt/izslīpēt, padomāt kā tā var izskatīties.
Tātad, sabojāti nervi, pa tukšo iztērēts laiks un nauda.
Kārtējo reizi pārliecinājos, ka jāizmanto pārbaudītas vērtības:) jo daži cilvēki vienmēr ir spējīgi pat nelielo problēmu pārtaisīt par lielāko:) . Kvalitāte galīgi nav atbilstoša. Cenas arī ir augstākās nekā citās vietās