Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Slikts serviss

Neiesaku nevienam šo iestādi, briesmīgākais serviss kāds pieredzēts par neadekvāti augstu cenu! Par šādu summu zobārstniecība varētu iegādāties rentgenu arī otrā kabinetā, lai nav jāgaida, kad pirmajā kabinetā beigs urbt un tikai tad varēs uztaisīt rentgenu! Zobārsti jauni un nepieredzējuši, pusotru stundu ņemas ar 20 minūšu darbu.

16.03.2022

K klients123455 16.03.2022
slikts serviss

Briesmīgs serviss par neadvekātu cenu! Iestāde varētu iegādāties otru rentgenu, ja jāmaksā šādas summas par zoba salabošanu, lai nav jāgaida, kad citam beigs urbt. Jauni un nepieredzējuši zobārsti, 20 minūšu darbu dara 1,5 h un pēc tam vēl zobs sāp no tās lielās čakarēšanās!
esmu ļoti neapmierināta un neiesaku nevienam šo iestādi!

S Sudzibas.lv Admin 16.03.2022

D Dudina0 16.03.2022

O Paldies ,,labi ka izlasīju jūsu sūdzību tieši pie viņiem gribēju aiziet,bet neiešu.

E ELLIO 24.03.2022

Kaa man "Patiik" shie cilveeki,kas labbak zin, cik ilgi jaastraadaa zobaarstam un kaada samaksa jaanjem.