Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Slikts serviss

Piektdien sākās nežēlīgas zobu sāpes, kuru dēļ bija jārīkojas steidzami. Protams, pirmais, ko es izdarīju, es pazvanīju savai zobārstei. Viņa, par nelaimi, bija atvaļinājumā. Pierakstījos uz šīs nedēļas otrdienu pie viņas.
Diemžēl piektdienas vakarā zobu sāpes palika neciešamas, līdz ar to, sāku meklēt alternatīvas. Atradu šo J. Katkevičas kantori. Jau, lasīdama atsauksmes, sapratu, ka nebūs labi, bet, par cik, bija piektdienas vakars, es sapratu, ka nebūs citas iespējas.
Uzzvanīju, pajautāju, cik ilgi būs jāgaida dzīvajā Rindā. Man pateica, ka ja braukšu tūlīt, tad jāgaida būs stunda. Okey, paķēru somu un braucu. Aizbraucot uz turieni, priekšā bija 4 cilvēki. Bija divi dakteri jeb medmàsa un daktere. No kabineta izskrēja medmāsa un pilnīgi nesaprotamā tekstā kaut ko nomurmināja par anketas aizpildīšanu un uzgaidīšanu mašīnā. Okey, aizpildu anketu, bet palieku uzgaidīt telpā. Jau stāvot Rindā, viena cita sieviete teica, ka viņai jau stundu solot, ka tūlīt viņu apkalpos.
Kamēr es sagaidīju savu kārtu, pagāja 3,5 stundas, kad plkst. Jau bija pusviens naktī. Pa to laiku jau viens vīrietis izrādīja neapmierinātību par “sameloto” gaidīšanas laiku un cenām. Tās tur ir neadekvāti augstas, ja ņem vērā apkalpošanu un tās ātrumu.
Iegāju kabinetā, kur biju 5 minūtes un par to samaksāju 70€. Nākamajā rītā pamodos ar strutainām smaganām un uzpampušu vaigu.
“lieliska pieredze”
neiesaku tērēt ne savu laiku, ne naudu šajā iestādē!

27.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

A Andy 28.07.2020

Es pie viņas samaksaju 166€ par to, ka zobā ielika zāles.

E ELLIO 02.08.2020

Un Jūs gribējāt,lai cilvēks strādā par piečuku, brīvdienā vai naktī?

E ELLIO 02.08.2020

Varbūt laicīgi apmeklējiet zobārstu,tad nebūs ne zobus sāpes, ne nepatīkama pieredze par to,ka dārgi jāmaksā.

K kristiaaanija 02.08.2020

Jūs laikam no pieminētā kantora. Ja tā, tad būtu interesanti noskaidrot, kā veidojas šādas summas, kuras klientam jāapmaksā? Par recepšu izrakstīšanu, kādi tieši materiāli tika izmantoti, lai sastādītu tādu summu? Labi, saprotu par nakts stundu piemaksām. Bet pārējais? ;)

E ELLIO 02.08.2020

Es neesmu no pieminētā kantora. bet cenas sastāda, materiālu, aprīkojuma izmaksas. Sterilizācijas izmaksas, rtg aparatūra utt. Arī alga asistentam, ārstiem,administratoram, telpu īre, komunālie utt. Ja Jūs pavērotu kāda prakse ir laukos, kur nav ne asistenta, ne arī tik advancētas aparatūras, tad cena protams būs cita. Jā ir piemaksa par nakts stundām un brīvdienām. Ja pa dārgu, lūdzu ir iespēja meklēt citu-lētāku.

R Renāte Krastiņa 26.11.2020

Kādā sakarā īre un komunālie ir iekļauti cenā? Varbūt arī zobārsta auto degvielu jāapmaksā klientam būs vēl?

A arnitaa 19.12.2020

No kā tad tiek apmaksāta telpu īre un komunālie maksājumi, ja ne no pacientu maksājumiem?

M MilaGra 17.09.2020

Посмотрите историю комментариев пользователя ELLIO. Везде под плохими отзывами о зубных врачах, видимо из его клиники, пишет агрессивные ответы тем, кто жалуется. Улучшите сервис и работу, а не тратьте время на то чтобы прибежать облаять очередного клиента недовольного вашими услугами.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes