Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Pacienta maldināšana par izmaksām

Aizvedu bērnu izraut piena zobiņi, kurš kustās.
Administratore nemitīgi pirms vizītes uzsver lai apskatos cenrādi. Protams skatos cenu par anestēziju un piena zoba ekstrakciju... Galvā aptuveni saskaitu, nu max 60€.
Tad nu ar meitu dodamies iekšā. Daktere sēž, pasaka labdien. Un viss. Māsiņa runā ar meitu, lai apsēžas un ver vaļā muti. Pēc tam dr. Pienāk, man jautā, kas par problēmu. Es arī saku, ka mums ir jāizrauj piena zobiņš. Dr. Apskatās. Nu jā... Neko nesakot, dr. Sagatavo šprici. Pirms tās paņem smērīti. (lidokaīna)
es protams saku, ka mēnesi atpakaļ mums šprici nevajadzēja un ka šoreiz varētu tik ar smērīti. Dr. Saka labi, mēģināsim. Pēc 1 min. Zobiņš ārā.
Teica ka jāatrādās ik pa 3 mēnešiem, jo zobi bērniem vispār ļoti bojājoties.
Maksāšanas brīdī man liek samaksāt 142€.
Es neizpratnē, kāpēc? Nu redziet pirmreizēja iepazīšanās reize / apskate ir 73€. Apskate bija tāda-ka bērns tik atvēra muti. Un kabinetā bijām 5 min. Dr. Pat savu vārdu nenosauca. 🙄 esmu vnk ļoti. , ļoti nepatīkami pārsteigta. Man kā mediķim, tas nav saprotams.

09.03.2023

K

M ManVissLabi 09.03.2023

Kopš kura laika kustīga piena zoba izraušanai vajag zobārstu? Diegs, durvis un gatavs! Pat 5€ nemaksā.

E ELLIO 14.03.2023

Būtu priecājušies,ka ir tāda prakse,kas strādā naktīs un bez brīvdienām! Gribat lētāk? Nu bet lūdzu-ejiet uz poliklīnikām! Turpat blakus ir stomatoloģijas institūts, kāpēc neejat uz turieni?

O Olga Niceporuka 11.08.2023

Страховка у них моя видите ли не работает
Я два раза спросила, по телефону и когда приехала , "берёте ли вы такую то страховку" дадада, а потом "ээээ, страховка не идёт, разбирайся сама, и бабки бешеные заплати сейчас" не ходите Туда короче