Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Neprofesionāla iestāde

Bijām tur svētdienas vēlā vakarā pirms 2 nedēļām šoka stāvoklī pēc tam, kad negadījuma rezultātā bērns bija pārsitis lūpu un nolauzis priekšējo zobu kā rezultātā visa mute bija asinīs un nebija saprotams, ko darīt. Bija jāuzgaida, kaut gan neviena cita pacienta nebija. Reģistratūras zēns šortos pārģērbās un pēkšņi kļuva par dakteres palīgu. Gaidot mazliet izbrīnīja arī tas, ka koridorā nepārtraukti no viena kabineta otrā pārvietojās dažādi cilvēki, vienmēr atslēdzot un aiz sevis aizslēdzot durvis. Kad bērns beidzot bija iekšā kabinetā, bet mēs koridorā, tad, gaidot pie ūdens automāta, no vienām "aizslēgtajām" durvīm iznāca 2 personas, no kurām viena uzvedās neadekvāti pieaugušam cilvēkam un radīja iespaidu, ka ir kādu vielu ietekmē. Pēcāk, kad "mūsu" daktere iznāca no kabineta, tā apskāvās ar šo personu, radot iespaidu, ka abas ir labi pazīstamas. Tas viss radīja ļoti dīvainus, sirreālus apstākļus un neprofesionālu iespaidu par šo iestādi.
Jā, par izmaksām informē pirms tam, arī pa telefonu, izmaksas lielas, arī piemaksa par to, ka svētdienā, bet uzskatu, ka saņemtā konsultācija nebija tā vērta, jo nākamā dienā Stomatoloģijas institūtā pēc pamatīgas izpētes atklājās pavisam cita ārstēšanas aina, radot iespaidu, ka specializācijas traumu gadījumā nav stiprā puse.

13.06.2023

B Bez_vārds 13.06.2023

kādam skauž, ka kādam ir attiecības :D :D :D

E ELLIO 13.06.2023

Mani visvairāk izbrīna tas,ka vispirms aiziet uz iestādi, kur viss dārgi un pēc tam skrien uz stomatoloģijas institūtu, kur protams strādā tikai vislabākie dakteri, jo pārējie laikam izglītību ieguvuši mežā. Kāpēc uzreiz neskrējāt uz stomatoloģijas institūtu? Nolauzts zobs,ja vien tā nav akūta trauma, nav mirstamā vaina.

B Bez_vārds 13.06.2023

Tieši tā. 😁😁😁