Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Nepamatota cena

Iepriekš piezvanīju un prasīju, cik maksās Zobu higiēna. Teica, ka sākot ar 44 eiro un cena var sasniegt 80 eiro. Nodomāju, ka cena diezgan augsta (44), bet tā kā nesen biju (pirms 6 mēnešiem) pie cita, tad ielaisti nebūs un cena arī būs tie 44.
Beigās par parastu zobu higiēnu samaksāju 82 eiro, jo par visu pietaksē klāt: par pareizas zobu mazgāšanas parādīšanu 8 eiro, par gēla uzsmērēšanu smaganām beigās 8 eiro (visur citur šis ir iekļauts cenā).
Zobu higiēnas veikšanas kvalitāte neatsver ārprātīgo cenu.

T

E ELLIO 01.05.2016

Jocīgi, tad kāpēc autors gāja tieši uz šo praksi,ja zin, ka visur citur ir lētāk?

T Toms 01.05.2016

Jūs esat kaut kāds zobārstniecības prakšu aizstāvis? Jo visi komentāri ir pretargumenti sūdzībām zobārstniecībā?

Kādēļ gāju? Jo domāju, ka higiēna maksā 44 eiro, ko vēl varētu pieņemt ar sakostiem zobiem.

S SudzibasLat 01.05.2016

Haha ja tev dargi ir 44 tad letak tikai pasham tirit ar maxima pirkto zobu pastu

E ELLIO 02.05.2016

Neesmu zobārstniecības prakšu aizstāvis, bet kolēģis. Zobārsts. Daudzos gadījumos sūdzībās ir nepamatota cilvēka nomelnošana.
Higiēna par 44 eur Rīgas pilsētai ir ļoti pat lėti.

Klientam vienmēr taisnība!!!
Esmu klients un teikšu tā... nepamatota cena pakalpojumiem;)
Klientam vnmēr taisnība, jo viņi ir jūsu maize, ēdiens!!!

V Volodja 10.07.2016

Ja jums ir svarīga jūsu nauda;,, tad paejiet garām šai klīnikai;) bet sievietes skaistas !!! Bet ļoti dārga klīnika!

V Volodja 10.07.2016

Klientam ir tiesības novērtēt arī cenu pakalpojumiem ;)

T Toms 21.02.2017

Nupat biju citā privātpoliklīnikā. Kvalitatīva apkalpošana, pieredzējusi speciālisti un cena 45 eiro nevis 82 eiro. Zobu stāvoklis bija tieši tāds pats. Eju pie higiēnista ik pēc 6 mēnešiem.
Principā plānoju uzrakstīt PTAC sūdzību par šo Katkevičas privātpoliklīniku, jo mājaslapā cenas ir maldinošas.

E ELLIO 21.02.2017

Diez vai PTAC nodarbojas ar privātklīniku cenu politiku.

"Diez vai PTAC nodarbojas ar privātklīniku cenu politiku." - toties ar patērētāju tiesību neievērošanu, maldinošiem izcenojumiem un slēptām izmaksām gan!

E ELLIO 21.02.2017

Ir tikai maza nianse...tas vēl ir JĀPIERĀDA.

V Volodja 21.02.2017

Davaj sadauzam to zobarstnjecību?

Reputāciju

Lielais dauzītājs atradies:DDDD
Iesaku pašiem iet izmācīties, atvērt savu biznesu un tad vērt muti vaļā par cenām. Paskatīsimies kā nodarbosieties ar labdarību.
Nez kāpēc veikalā jums neviens maizi lētāk nepārdod, ja jums nav naudas.

V Volodja 21.02.2017

Bet kāpēc vajag pa telefonu teikt vienu cenu, bet beigās 2xx lielāku?
Jūs man atgādinat krievijā auto servisus! Tur arī nežēlīgi šmaucās !

V Volodja 21.02.2017

Es pie jums atdevu 200€ par ko?
Lai pēc nedēļas irautu zobu ar sakni?par ko vēl 50€ wtf?

V Volodja 21.02.2017

Da es tak jokoju. Kam jūs esat vajadzīgi?