Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšana

Š. G. Martā griezos šajā zobārstniecības iestādē ar akūtām zobu sāpēm. Ārsts veica rentgena uzņēmumu un noteica diagnozi - jātīra zobu kanāls. Pēc procedūras veikšanas sāpes pastiprinājās, pēc kontaktēšanās ar ārstu, tika saņemta atbilde, ka tā tam jābūt, jāpadzer pretsāpju zāles.

Nākošajā dienā sāpes pastiprinājās un radās piepampums. Apmeklējot citu zobārstu atklājās, ka j. Katkevičas zobārstniecībā ticis atvērts un labots nepareizais (!) , veselais blakus zobs, bet sastrutojušais slimais nav vispār aiztikts. Rentgenu un diagnozi veica pati j. Katkeviča.

Rezultātā ir sabojāts blakus esošs zobs un iztērēta papildus nauda slimā zoba ārstēšanai. Pēc incidenta griezos ar prasību atmaksāt naudu, kas tika samaksāta par nekvalitatīva pakalpojuma sniegšanu. Kā pierādījums tika iesniegtas citas zobārstniecības rakstisks atzinums par nepareizu ārstniecību. No j. Katkevičas tika saņemta atbilde, ka viņasprāt viss esot veikts korekti un pareizi,
un ieteica "meklēt taisnību" pie speciālistiem.

Ņemot vērā esošās daudzās sūdzības par šo iestādi, rekomendēju neapmeklēt šo zobārstniecības iestādi, kā arī izskatīt iespēju kolektīvi griezties pie atbildīgām iestādēm, lai izvērtētu šīs iestādes darbības anulēšanu.

04.04.2022

E ELLIO 04.04.2022

Kopš kura laika privātās zobārstniecibas viena par otru sniedz ārstniecības atzinumus par pareizu vai nepareizu ārstēšanu? tādas lietas ir tikai veselības inspekcijas kompetence! Es Katkevičas vietā iesniegtu prasību par goda un cieņas aizskaršanu un pieprasītu morālo kompensāciju!
Neviens cits ierindas zobārsts nav tiesīgs nomelnot cita zobārsta darbu, iejaukties tajā, kur nu vēl sniegt atzinumus!
Par iestādes darbības anulēšanu atbild tikai un vienīgi veselības inspekcija un jābūt ir pamatotai sūdzībai, kur ārsts tiek atzīts par vainīgu. Ar naudas lietām nodarbojas ārstniecības riska fonds pēc veselības inspekcijas atzinuma.