Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Neiesaku šo zobārstniecību

Pirmo reizi šo iestādi apmeklēju, kad sasāpējās zobs (brīvdienā) , par pagaidu plombi un neskaidru diagnozi samaksāju ārkātīgi paaugstinātu maksu, šobrīd vairs neatceros, bet zinu, ka biju šokā. Kabinetā, līdz ar zobārsti, bija jauna puisis - asistents, par, kura asistēšanu zobārste izrādīja ļoti klaju necieņu un nepatiku - vārdiski sūdzējās par katru viņa darbību, pukstēja, elsa, neverbāli raidīja skatienus. Atmosfēra bija nepatīkama. Pluss, zobs, diemžēl tika sabojāts! Kad nonācu pie sava zobārsta, man nācās zoba glābšanas darbus veikt vēl citā klīnikā, kur Rindas ir garas un šis saglābšanas darbs nelēts, otrs variants bija sabojāto zobu izraut un pasūtīt protēzi.

Šoreiz, akūti nonācu atkal tajā pašā iestādē, diemžēl viņi bija vienīgie, kuri pieņēma mani tajā dienā (darba dienā, darba laikā) . Pēc brekešu lietošanas, zobu iekšpusē, pie četriem zobiem man piestiprināta stieplīpte, kas no viena zoba atleca un bija laiks to noņemt pavisam. Zvanot, reģistratūrā man pierakstīja pie daktera. Piebildīšu, ka esmu mājās ar zīdainīti, ko nevaru ilgi atstāt bez sevis, un, lai tiktu pie specialista, partnerim bija jāizskrien no darba. Kad ierados, ārsts stāsta, ka tā nav viņa sfēra - viņš nav ortodonts! Es biju nokna, nebūtu braukusi vispār, tik daudz administrācijai jāzina par vietu, kur strādā - pierakstīt pie zobārsta vai ortodonta! Lai vai kā, viņš stīpiņu piekrita noņemt. Cena par 5min darbu 97 eiro! Neiztērējot nevienu materiālu.

07.12.2021

K

E ELLIO 08.12.2021

Jūs vienu reizi jau bijāt šai klīnikā,kas Jums nepatika. Jautājums, ko vilkāties vēlreiz? Mazohisms?
Cenas katra klīnika liek pēc saviem ieskatiem. Nepatīk-ejiet uz parastu poliklīniku vai lūdzu, uz Stomatoloģijas institūtu,kas starp citu atrodas tieši tai pat rajonā, kur šī prakse.