LV RU

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Krāpšana, slikts serviss

Zobs sāpēja 2-3 dienas. Piezvanīju, teicat, ka varu 22: 00 atbraukt. Bija Rinda. Labi, izbaudījām. Sāpēja 6-7 zobs no augšā. Uztaisīja divas reizes rentgenu, neko neatrada. Saka meklēt zobu kurš sāp. Piedāvāja anestēziju, lai saprotu kur sāp - augšā vai lejā. Atvēra zobu, neko neteica, vai atroda vai ne. Es pajautāju nu kas tur ir, teica, ka nervs. Uzlika zāle un plombē uz laiku. Medmāsa tikai mācījās, jautāja kā un ko darīt. Samaksāju 193€. Mans ārsts par to varēja paņemt 50-60€. Saprotu, ka maksāju par laiku arī, ka tik vēli, bet ne 3 reizes vairāk…

18.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Komentāri (6)

E ELLIO 19.04.2021

Vajag laicīgi apmeklēt zobārstu, tad nebūs jāpiedzīvo zobu sāpes. Ja zobs sāp brīvdienā, Jums tiek dota iespēja uzlikt zāles, jo vairums zobārstniecību sestdienās un svētdienās nestrādā. Vai Jūs strādājot brīvdienās vai pa nakti būtu ar mieru strādāt pēc parastās darbdienu tarifa likmes? Diez vai.

F fax 19.04.2021

Laicīgi jā, bet man bija ļoti negatīva pieredze Rīgas zobārstniecība Blaumaņa ielā ( VCA zobārstniecība tagad), sāpēja zobs, Alda Smeltere ļoti slikta un neprofesionāla zobārste nevienam neiesaku, dabūju ļoti dārgā klīnikā pārlabot, jo šī ļoti pavirši bija visu darījusi, jau ar 2 piegajieniem.Neiesaku.

E ELLIO 20.04.2021

Vai Veselības inspekcija atzina konkrēto zobārstu par neprofesionālu un paviršu? Ja tās ir tikai Jūsu,kā pacienta sajūtas tad pirmkārt jāiet pie konkrētā zobārsta un jāizrunā,kas neapmierina. Ja nav rezultāta, ejat pie vadības ar iesniegumu. Ja arī tad nav atsaucības, tad uz Veselības inspekciju.

P Patiess Fakts 20.04.2021

Par to Smelteri uz Veselības inspekciju jāiet. Sliktas tās zobārstes tai vca apvienībā.

Good Intentions 20.04.2021

Man personīgi bija pozitīva pieredze. Pieņēma vēlā laikā, kā arī attieksme bija ļoti miermīlīga. Par cenām runājot, tad nav lētas, bet ar atmaksu no gada ienākumu deklarācijas, tad ēdami.

E ELLIO 21.04.2021

Uz priekšu! Ko klaigā internetā?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes