Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - krāpšana

Sestdienā piezvanīju uz zobārstniecību, vaicāju vai paņems mani, jo nemitīgi sāpeja zobs un zobs bija raujams ārā. Prasīju par cenām, šie sacīja, ka zobu raušana no 33 eiro - 50. Teica, lai esmu klāt ap sešiem, ka zobu izraušot. Pati neesmu no Rīgas, braucu no Siguldas. Atbrauca, zobu izrāvu. Gāju pie kasees maksāt, uzprasīja 105eiro. šokā, jo reģistratūrā teica, ka no 35eiro - 50 eiro zobu raušana.
Tagad skatos viņu mājaslapu,individuāls ārsta izsaukums darbadienās no 20.00 – 8.00, brīvdienās un svētku dienās 100.00 eiro, kaut gan telefona sarunas laikā NE VĀRDA PAR TO.
Galīgi sašļukusi un 105 eiro pa 10 minūšu darbu vējā. Manuprāt, telefona sarunas laikā par to bija jāpiemin, par ķiurga izsaukšanu, bet tas tika noklusēts.

nesiesaku!

P

D dekadents 11.05.2018

Piekrītu, ka tas ir laupītāju midzenis. Es samaksāju 70€ tikai par konsultāciju.

R RebekaL 11.05.2018

Esmu arī saskārusies ar šo iestādi,pilnīgs murgs. Situācija bija sekojoša, aizbraucu salabot zobu, salaboja bet kad aizbraucu mājas, sāps bija neizturamas meklēju nakts klīniku kur izraut zobu, atradu šo klīniku, iegajam iekšā, tur buklets milzīgs biezs ar cenām neko saprast nevar, kamēr gaidijam zobārstu iegaju paskatīties interneta par klīniku un izlasiju simtiem sūdzības. Izdomājām neko nesakot aizmukt prom jo par to kad tu ieej kabineta vien janoliek 20€ par to kad parunājies 5 min. Nerunājot par darba izpildi.

N Nikolana111 29.12.2018

Jā, ja man būtu gana daudz naudas, es visdrīzāk turpinātu apmeklēt šo dakteri, jo, manuprāt, viņa zin sev cenu un noteikti saprot, ka prot savu darbu. Visu sūdzību pamatā ir cenas un tāme. Tātad problēma ir naudas trūkums. Uzskatu, ka ja cilvēks dzīvo privātmājā pie jūras un pelna daudz, tad dr.Katkeviča varētu vēl par konsultāciju ņemt jau sākot ar 250.00 eur un da;ziem tas būtu kā man 2 eur. Bet noteikti ir jābūt adekvātai informācijai par iespējamo zobu pārārstēšanas cenu sākot no xxxx līdz yyyy. Lūk.