Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Krāpšana

Sveiki! Pirms pāris dienām atpakaļ veselam zobam sākas problēma. Vienu dienu neko aukstu nevarēju iedzert. Sāka sāpēt. Nodomāju otrā dienā griezties pie zobārsta. Tai otrā dienā sāpju nebija. Piezvanīju uz Dr. Jūlijas katkevicas zobārstniecību. Sarunājām, ka pēc 25 min būšu. Piebraucu, laipni sagaidīja un apsbēdināja. Sāka pārbaudīt zobu un teica, ļoti liels caurums. Ja sāpes, jātīra kanāli. Teicu, ko darīsiet? Atbilde:šodien ieliksim zāles un nākošajā reizē tirisim kanālus un plombesim. Labi, ielika zāles, cena 90€ pa 15 min un tikai par zālēm. Nākošā reize pienāca, būs jaskalo, japlombe. Kā rezultātā tas, ko viņa teica bija aplami, jo rezultātā man skaloja vienu kanālu par kuru samaksāju 140€ un nākamā reizē būtu tik pildīšana un aiznākamajā tikai plombesim. Neparakstaties uz ko tādu. Būtu zinājusi, es ne iespert kāju. Kamdēļ krāpt naudu!!! Pie citiem zobārstiem pa 136€ ir viss kopā, zāles, skalošana un plombe A te sanāk aptuveni 400€ par zoba labošanu. Nē strutas, ne kā tāda nebija.

D Dentars 21.08.2016

Normala cena, japelna vnk vairak :)

E ELLIO 26.08.2016

Reizēm izbrīna cilvēki. Skatos privātprakses mājaslapu, tur visas cenas ir norādītas. Par dārgu? Ludzu meklējiet, kur lētāk! Vai tiešām tagad katram, kurš uzskata,ka par dārgu ārstam tagad jāmaina savs cenrādis?