Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Krāpšana

Labdien vēlos painformēt, ka Cenas ir uzspīlēti dārgas, vienkārši kosmosā, es saprotu, ka mūsdienās un Rīgā ir dārgāki zobārsti, bet nu šī iestāde pārspēj visu, samaksāsiet reiz 3 un no šoka par gala summu vairs neviens zobs nesāpēs! Attieksme vienkārši briesmīga, nekādas individuālas pieejas, vispār nepaskaidro ko jums darīs un ko ir izdarījuši, un ja pajautasiet, par to arī varēsiet piemaksāt! Anestēziju pat nepagaida kad iedarbosies, bet tik mauc 5slirces pēc kārtas, konveijera variants, ka tik ātrāk izdarīt, noplēst dubultā tā, lai jūs otreiz nevēlētos vairs nākt, nožēloju par iztērēto laiku un naudu!

07.03.2023

R

B bb20895803453 08.03.2023

Piekrītu par cenām. No manīm izspieda absurdu summu - laikam pat bija vairāk par 300 EUR un tā bija tikai pārbaude plus rentgeni pat neiznāca kvalitatīvi, bija ļoti miglaini, salīdzinot ar rentgeniem no citām zobārstniecības iestādēm. Neiesaku.

E ELLIO 14.03.2023

Nu bet ejiet tad uz tām citām iestādēm, ko velkaties uz šo praksi, kur viss dārgi?